تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۰۶ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

ازدواج مازیار لرستانی صحت دارد؟

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون خبر ازدواج خودش را تکذیب کرد و گفت: برخی از افراد با استفاده از نامِ من و شایعه‌پراکنی‌هایشان در تلاش‌اند بیشتر خودشان را نشان دهند.

مازیار لرستانی

رویداد۲۴ بازیگر و کارگردان نام‌آشنای سینما و تلویزیون، این روزها مراحل قانونی و حقوقیِ تغییر هویتش را می‌گذراند اما یک اتفاق قدری این مسیر را برای او سخت کرده است. مازیار لرستانی می‌گوید: "رفتار برخی از همکاران خانم در فضای مجازی باعث شده است سوءتفاهم‌هایی ایجاد شود. من قویاً هرگونه ازدواج و رابطه‌ای را تکذیب می‌کنم؛ دوستان با این شایعه‌پراکنی‌ها بیشتر به‌دنبال آن‌اند خودشان را نشان دهند."

او ضمن گلایه نسبت به انتشار خبرهای زرد و رفتارهای دم‌دستی و سطحی برخی در فضای مجازی، برای پیگیری این اتفاق نیز به مراجع ذی‌ربط در پلیس فتا مراجعه کرده است.

درست چند روز بعد از اعلام رسمی خبر تغییر هویت او، شایعاتی از بایگانی شدن آثارش در تلویزیون مطرح شد که در جریان پیگیری‌های صورت‌گرفته از تلویزیون مشخص شد که این اخبار از اساس کذب است و تصمیمی برای بایگانی شدن آثار لرستانی اتخاذ نشده است و پخش آثار او از رسانه ملی هیچ ممنوعیتی ندارد.

اتفاقاً در همان زمان شبکه آی‌فیلم سریال «مختارنامه» را با نقش‌آفرینی او روی آنتن داشت، حتی چند روز گذشته فیلم «حلقه‌های ازدواج» این بازیگر سینما و تلویزیون هم از شبکه نمایش پخش شد.

حتی زمزمه‌های حضور او در فضای هنر هفتم هم مطرح است. او چندی پیش در گفت‌وگویی درباره بازگشتش به سینما و تلویزیون با هویت جدید گفته بود: هیچ ممنوعیت و منع قانونی برای ادامه کار ندارم و منتظر احراز قانونی هویت جدید هستم و به‌محض گرفتن مجوز، ان‌شاءالله دوباره کار خواهم کرد، هیچ مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
برچسب ها: بازیگر ایرانی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Germany
|
۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
3
3
آخه مگه تو کی هستی؟ خودمون کم بدبختی داریم؟ بشین بابااااا
ناشناس
|
Iraq
|
۱۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
9
1
خاک به سرت تو که یک عمری زن بودی بقیه شم زن می‌ماندی نکبت حال بهم زن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۷
خاک تو سر تو که ادب ندارید
نظرات شما