تاریخ انتشار: ۱۳:۲۶ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

خرید میوه شب عید چقدر آب می‌خورد؟

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه با اشاره به وفور میوه در بازار در آستانه شب عید، گفت: قیمت میوه نسبت به سال گذشته تفاوت چشمگیری نداشته است.

خرید میوه شب عید چقدر آب می‌خورد؟

رویداد۲۴ عزت‌الله گوهرباری با اشاره به قیمت انواع میوه در میدان بار در آستانه شب عید، اظهار کرد: این روز‌ها پرتقال، سیب، کیوی و موز پرطرفدارترین میوه‌ها است.

وی از طیف گسترده قیمت انواع میوه در بازار بسته به نوع و کیفیت آن یاد کرد و افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو انواع سیب در بازار بین ۱۵ تا ۳۷ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه قیمت کنونی هر کیلو پرتقال تامسون در بازار را بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: پرتقال رنگی نیز قیمت مشابهی دارد.

گوهرباری با بیان اینکه قیمت هر کیلو خیار نیز بین ۱۲ تا ۲۰ هزار تومان و کیوی نیز بین ۲۵ تا ۴۵ هزار تومان است، خاطرنشان کرد: قیمت موز متغییر بوده و با تغییرات نرخ ارز بالا و پایین می‌شود، اما در حال حاضر موز اکوادور کیلویی حدود ۷۰ هزار تومان است.

وی از ورود نوبرانه‌ها به بازار نیز خبر داد و عنوان کرد: قیمت هر کیلو توت فرنگی در بازار ۳۰ تا ۱۲۰ هزار تومان است، اما چغاله بادام هنوز به میدان بار نیامده است.

رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه قیمت‌های اعلام شده را مربوط به نرخ عمده در میدان بار دانست که با احتساب سود قانونی ۲۰ تا ۲۵ درصدی به دست خرده فروش و در نهایت مصرف کننده خواهد رسید.

گوهرباری با بیان اینکه قیمت میوه نسبت به سایر کالا‌ها و همچنین نسبت به سال گذشته تفاوت چندانی نداشته، افزود: این در حالیست که در بخش‌های مختلف حمل و نقل، هزینه کارگری و ... با افزایش قیمت مواجه بوده‌ایم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت میوه
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
مجید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
0
این قیمت‌ها برای عمده فروشی آنهم در کرمانشاه است ، قیمت خرده فروشی تهران یا مشهد دو برابر این قیمت‌هاست
پارسال موز شب عید ۲۳ هزار تومان در خرده فروشی مشهد بود الان ۷۵ هزار تومان، بعد میفرماین با پارسال تفاوت نداشته
نظرات شما