تاریخ انتشار: ۱۸:۳۱ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

ادعای اوکراین: سرنگون کردن ۱۲ پهپاد ایرانی در شب گذشته

نیروی هوایی اوکراین گزارش داد که روسیه در شب ۲۷ مارس با پهپادهای «شاهد» ساخت ایران و بمب‌های هدایت شونده به اوکراین حمله کرد.

سرنگون کردن ۱۲ پهپاد «شاهد»

رویداد۲۴ به گزارش انتخاب، نیروی هوایی اوکراین گزارش داد که روسیه در شب ۲۷ مارس با پهپاد‌های «شاهد» ساخت ایران و بمب‌های هدایت شونده به اوکراین حمله کرد. به گفته نیروی هوایی اوکراین، روسیه در مجموع ۱۳ پهپاد به منطقه ارسال کرده بود که ۱۲ فروند از آن‌ها توسط پدافند هوایی اوکراین سرنگون شد.

نیروی هوایی اوکراین گزارش داد که روسیه در شب ۲۷ مارس با پهپادهای «شاهد» ساخت ایران و بمب‌های هدایت شونده به اوکراین حمله کرد.به گفته نیروی هوایی اوکراین، روسیه در مجموع ۱۳ پهپاد به منطقه ارسال کرده بود که ۱۲ فروند از آنها توسط پدافند هوایی اوکراین سرنگون شد.

به گزارش وب‌سایت «کیف ایندپندنت» به گفته نیروی هوایی، حملات پهپادی از شمال و جنوب شرق انجام شده است.

نیروی هوایی اوکراین همچنین اعلام کرد که جنگنده‌های سوخو-۳۵ روسیه از فرودگاه «موروزوسک» در منطقه روستوف روسیه برخاسته و با دو بمب هدایت شونده به استان «خرسون» حمله کردند.

پیش از این، سرهی پوپکو، رئیس اداره نظامی شهر کیف گزارش داد که پدافند هوایی اوکراین تمام پهپادهای روسیه را در نزدیکی کیف که برای حمله ۲۷ مارس به پایتخت استفاده شده بود، منهدم کرده است.

پوپکو گفت بقایای یک پهپاد سرنگون شده در منطقه سویاتوشینسکی کیف، جایی که یک فروشگاه در جریان حمله آتش گرفت، پیدا شده است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اوکراین
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
0
0
انشالا شیر مادرتون حلالتون باشه. کار خوبی میکنید
نظرات شما
پیشخوان