تاریخ انتشار: ۲۱:۲۶ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
جزئیات پلمب مجتمع تجاری اوپال:

​مجتمعی با بیشتر از هزار پرسنل را بسته‌اند/ ۸ صفحه تعهد گرفته بودند

یکی از کسبه مجتمع تجاری اوپال، پلمب این مجتمع تجاری با حدود هزار نفر پرسنل را دارای تبعات اقتصادی برای افراد دانست و از اخذ تعهد ۸ صفحه‌ای از هیات مدیره این مجتمع پیش از پلمب خبر داد.

پلمپ اوپال

رویداد۲۴ ‌ظهر امروز، سه‌شنبه، ۵ فروردین مجتمع تجاری اوپال به دلیل آنچه عدم رعایت حجاب از سوی مراجعان عنوان شده، پلمب شد. یکی از کسبه اوپال در گفت‌وگو با «شبکه شرق» درباره جزئیات این مهم گفت: «پیش از تعطیلات نوروز هیات مدیره مرکز تجاری اوپال درگیر ماجرای حجاب بوده‌است. به مجموعه تذکر داده شد و البته مدیریت تعهد داد. از هیات مدیره یک تعهد ۸ صفحه‌ای اخذ شد که  ۹ بند داشت.»

او درباره جزئیات تعهد اخذ شده، توضیح داد: «همه این بندها اجرایی شد؛ از نصب بنر حجاب تا تذکر حجاب از طریق بلندگوهای مجموعه و ... همچنین نیروی‌هایی برای تذکر حجاب در مجموعه مستقر شدند. این موضوع البته برای همه مراکز تجاری دست کم در شمال تهران بوده است.»

این کاسب مجتمع تجاری اوپال درباره مطالبه اصلی از این مجموعه گفت: «گفته شده بود از ورود زنان بی‌حجاب جلوگیری کنند که البته شدنی نبود. دوباره از هفته پیش آمدند و تذکر دادند و ما هم نمی‌توانستیم کاری کنیم.»

او درباره اتفاقاتی که از صبح امروز در اوپال رخ داد، تصریح کرد: «امروز صبح ۲ نفر از نیروهای اماکن آمدند و ایستاده بودند و نیروی خودشان را جلو در گذاشتند. بعد هم شروع به تذکر دادن کردند اما در نهایت حدود یک ساعت پیش تصمیم گرفتند که کل مجموعه را پلمب کنند تا بعدا به موضوع رسیدگی شود.»


بیشتر بخوانید: پلمب رستوران‌های بهاره رهنما و علیرضا منصوریان به دلیل کشف حجاب +فیلم


یکی از کسبه اوپال متذکر شد: «بیش از هزار نفر در مجموعه اوپال کار می‌کنند چون نزدیک به ۵۷۰-۸۰ واحد صنفی تجاری و اداری اینجا داریم و این پلمب می‌تواند تبعات اقتصادی زیادی برای کسبه داشته باشد.»

او در خاتمه درباره برخی مطالب مطرح شده مبنی بر بروز درگیری، گفت: «درگیری و بازداشت نداشتیم اما از پرسنل خواسته شد مرکز را خالی کنیم. این اتفاق هم افتاد و احتمالا از فردا باید دنبال روند قضایی فک پلمب باشیم.»

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۵
7
7
طرفدارای نظام ،بیاین توضیح بفرمایین
این نظام سر تا پا مقدستون
چه فرقی با طالبان داره ؟؟ البته شما اگه سالم بودید از لحاظ عقلی ،که طرفدار اینا نبودید
طالبانم باغ رستوران پلمپ میفرمایند
از ورود زنها به این مکان ها ،جلوگیری میکنه
در اخر بگم ،برید لجن بمالید به کله نظامتون
خخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۷
هرکشوری قانون داره.شمابرو اروپا اگه جرأت داری قوانین کشور روزیرپا بزار بعدببینم باهات چکارمیکنند.حتی یک توئیت ولایک بی جابزار.ببینم دیپورت میشوی یانه.اینجاکشوراسلامی هست.حجاب قانون خداست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۵
5
3
بهتر! از این به بعد بی حجابها عوض پاساژ پخش می شوند تو خیابان و جنگل و دشت و صحرا و جمع کردن آنها خیلی سخت تر میشه! آنجا ها که دیگه دوربینی هم نیست.
نظرات شما
پیشخوان