تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

ترکیب استقلال تهران و مس رفسنجان

ترکیب استقلال تهران و مس رفسنجان برای دیدار حساس امروز اعلام شد.

ترکیب استقلال برابر مس رفسنجان

رویداد۲۴ استقلال در هفته ما قبل پایانی رقابت‌های لیگ برتر، امروز در رفسنجان به مصاف مس می‌رود. آبی‌ها به خوبی می‌دانند که شانس کسب قهرمانی را از دست داده اند و امروز برای آمادگی جهت شرکت در رقابت‌های جام حذفی به مصاف حریف خود می‌رود.

ریکاردو ساپینتو در این مسابقه پنج تغییر را در ترکیب تیمش ایجاد کرده که مهمترین آن در خط میانی است. جایی که او روزبه چشمی و آرش رضاوند را در اختیار نخواهد داشت و باید از بازیکنان روی نیمکت استفاده ببرد. نیمکت نشینی محبی و حضور مرادمند و بازگشت ارسلان دیگر تغییرات آبی هاست.

کاپیتان برای جام حذفی گرم می‌کند

سیدحسین حسینی همچنان گزینه بدون جانشینی است. عملکرد کاپیتان آبی‌ها در بازی قبل با انتقاداتی همراه بود، اما علیرضا رضایی مصدوم است و ساپینتو از سیدحسین در درون دروازه تیمش استفاده خواهد کرد.

همکاری مرادمند و عارف در دفاع

ساپینتو تصمیم گرفت تا در خط دفاعی نیز تغییراتی را ایجاد کند و سیلوا در این بازی نیمکت نشین شده است. حسین مرادمند یک بار دیگر در جمع نفرات اصلی قرار گرفته و زوج او در خط دفاعی، عارف غلامی است.

راست بدون کوین، چپ همچنان در اختیار جعفر

کوین یامگا مصدوم است و صالح حردانی فعلا گزینه کادرفنی برای حضور در سمت راست خط دفاعی است. در سمت چپ نیز همچنان جعفر سلمانی بازی خواهد کرد و سرمربی پرتغالی اعتقادی به تغییر در این پست ندارد.


بیشتر بخوانید: معاون وزیر ورزش: استقلال از آسیا حذف شده است!


زوج محبوب فرهاد در خط میانی

در نبود روزبه چشمی و آرش رضاوند، طبیعتا ساپینتو به سراغ زوج ثابت استقلال در فصل گذشته رفته است. زبیر نیک نفس و مهدی مهدی پور که فصل خوبی را در تیم مجیدی سپری کرده بودند، امروز این فرصت را دارند تا از ابتدا به میدان بروند. سعید مهری نیز در کنار آن‌ها انجام وظیفه می‌کند.

محبی نیمکت نشین شد

محمد محبی که در چند دیدار قبلی استقلال عملکرد خوبی نداشت، در این بازی نیمکت نشین شده تا رضا میرزایی جای او را در ترکیب اصلی بگیرد. مهدی قایدی نیز به مانند قبل از ابتدا به میدان می‌رود.

گیتاریست دوباره به ترکیب برگشته است

استفاده یک در میان از مهاجمان استقلال ادامه خواهد داشت. پس از اینکه پیمان بابایی در بازی قبل از ابتدا به میدان رفت، حالا ارسلان مطهری شانس این را دارد تا یک بار دیگر در جمع نفرات اصلی قرار بگیرد.

ترکیب استقلال برابر مس رفسنجان

سیدحسین حسینی – محمدحسین مرادمند – عارف غلامی – جعفر سلمانی – صالح حردانی – زبیر نیک نفس – مهدی مهدی پور – سعید مهری – مهدی قایدی – رضا میرزایی – ارسلان مطهری

ترکیب مس رفسنجان برابر استقلال تهران

مس رفسنجان نیز با ترکیب حامد لک، ایمان سلیمی، فراز امامعلی، مهرداد رضایی، شاهین توکلی، حسن جعفری، محسن آذرباد، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی، مهدی ترکمان و گادوین منشا به مصاف مهمان خود می‌رود.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان