تاریخ انتشار: ۱۳:۲۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

قمه کشان شهرک راه آهن دستگیر شدند

بنا بر اعلام سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ۲ تن از عاملان تبعه کشورهای همسایه که باعث ناامنی با استفاده از سلاح سرد قدرت نمایی می‌کردند، دستگیر شدند.

قمه کشان شهرک راه آهن دستگیر شدند

رویداد۲۴ به گزارش رکنا؛ سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ساعت ۲۳:۰۰ روز گذشته خبری مبنی بر قمه کشی و قدرت نمایی ۲ نفر اراذل و اوباش در محله شهرک راه آهن تهران دریافت شد و بررسی‌های اولیه نشان از این داشت، این افراد با استفاده از قمه و چاقو اقدام به قدرت نمایی و عربده کشی می‌کردند.

وی با بیان اینکه این افراد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شدند، افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان این پلیس سریعا به محل اعزام و هر ۲ متهم را که از اراذل و اوباش سابقه دار بوده و قصد حمله به ماموران با استفاده از سلاح سرد را داشتند، بلافاصله خلع سلاح و در محل زمینگیر و دستگیر شدند و این متهمان در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان و تخریب خودرو‌ها اعتراف کردند.


بیشتر بخوانید:  قمه‌کشی مرگبار پدر و پسر در سفره‌خانه سنتی


سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه متهمان ۲۵ الی ۲۸ ساله بودند و یکی از آن‌ها از اتباع کشور همسایه بودند به بزه انتسابی در پی جویی‌ها انتظامی اعتراف کردند، افزود: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم امنیت به جد برخورد می‌شود، خاطر نشان کرد: دستگیری سایر مرتبطین به پرونده و کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: دستگیری سارق
نظرات شما