تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

طعنه جمهوری اسلامی به وصول ۶ میلیارد دلاری طلب ایران: جیب ما و آن‌ها ندارد، برود خانه آنها!

​جمهوری اسلامی : حالا که ۷ میلیارد دلارمان، بعد از چند سال به ۶ میلیارد "افزایش" یافته است، لطفاً بقیه مطالبات را هم با همین قدرت و قوت پیگیری کنید. جیب ما و آن‌ها ندارد. برود خانه آنها. ما از همان جا برمی‌داریم و خرید می‌کنیم.

طعنه جمهوری اسلامی به وصول ۶ میلیارد دلاری طلب ایران:  جیب ما و آن‌ها ندارد، برود خانه آنها!

رویداد۲۴ روزنامه جمهوری نوشت: کور شود هرکس نمی‌تواند موفقیت‌ها و جهان گشایی‌های‌تان را ببیند. ما خیلی خوشحالیم که بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف، توانسته‌اید بایدن را "تسلیم" و حق ما را بگیرید. تبریک "عرض" می‌کنیم این فتح‌الفتوح را به "طولِ" همه سال‌هایی که با توحش تمام اذیت‌مان کردند. حالا که ۷ میلیارد دلارمان، بعد از چند سال به ۶ میلیارد "افزایش" یافته است، لطفاً بقیه مطالبات را هم با همین قدرت و قوت پیگیری کنید. حالا مثل آن دورانِ برجام که آدم‌های ناوارد دلار‌ها را "پالت" شده به ایران می‌آوردند، نشد هم مهم نیست.

ما و همسایه نداریم. تازه خیلی از این همسایه‌های گوگولی مگولی، با سخاوت و گشاده دستی خود ما بزرگ شده‌اند. با نانی که با چشم پوشی از میادین مشترک گازی و نفتی در سفره‌شان گذاشتیم.

حالا هم جیب ما و آن‌ها ندارد. برود خانه آنها. ما از همان جا برمی‌داریم و خرید می‌کنیم. بازار که آن طرف کشور آن‌هاست دیگر پس چرا سنگینی حمل پول را تحمل کنیم؟ کور شود هرکه نمی‌تواند این همه موفقیت را ببیند.


بیشتر بخوانید: نگرانی روزنامه اصولگرا از هزینه‌کرد ارز‌های آزاد شده؛ دولت ۶ میلیارد دلار آزاده شده را هیجانی خرج نکند!


در تیتر یک روزنامه خاص نوشته بود که دارند کور می‌شوند از این موفقیت. نوشته بود از چهار گروهی که از توافق ایران و آمریکا عصبانی هستند، از اسرائیل کثیف و جمهوری خواهان آمریکایی پلشت و اپوزیسیون فشل و این اصلاح طلبان فلان فلان شده خودمان. به آن سه دسته اول کاری نداریم، اما خوب شد که این اصلاح طلبان با آن برجام و اف‌ای‌تی‌اف که همیشه پزش را می‌دادند، "گاندو"کش شدند تا نتوانند سر راه جهان گشایی ما مانع ایجاد کنند. بقیه‌شان را هم گاندو بخورد که راحت شویم. تازه یکی هم در این فضای مجازی پُست گذاشته بود به این بدی که.

تازه این را هم پرسیده بود که: افزایش نرخ دلار در کسری از ثانیه بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهد، ولی چرا کاهش نرخ آن بعد از چند ماه، نه تنها در بازار محسوس نیست بلکه نرخ اجناس کماکان افزایش می‌یابد؟ علاوه بر علامت سؤال از این (!) علامت تعجب‌ها هم گذاشته بود! هرکس بلد است خودش جواب بدهد. ما که کِیف کردیم حال این موبور‌های پدر سوخته گرفته شد. تیتر‌های روزنامه‌های خاص هم کِیف‌مان را بیشتر کرد. کاش علاوه بر گرفتن پولمان می‌شد گوش‌شان را هم بپیچانیم. دل‌مان خنک می‌شد...

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۳
0
5
به نام انقلابی نادانی ترویج می‌کنند و کیف هم می‌کنند.
گرگ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴
0
0
نرمش قهرمانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴
0
0
خدا قوت به رئیسی وبه تیم موفق دیپلماسی اش با این همه اقتدار، قوت وقدرت.آورین آورین
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۶
1
1
اصل ماجرا فقر و فلاکت مردم هست .که مسئولین در این مورد صد درصد موفق ودر جهان اولند
نظرات شما