تاریخ انتشار: ۱۷:۵۶ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

عاقبت خودرویی که با سرعت ۲۵۳ کیلومتر توقیف شد!

یک دستگاه خودروی هولدن یوته که به دلیل حرکت با سرعت ۲۵۳ کیلومتر در ساعت در استرالیای جنوبی توقیف شده بود توسط پلیس نابود شد.

عاقبت خودرویی که با سرعت ۲۵۳ کیلومتر توقیف شد!

رویداد۲۴ پلیس استرالیا این هفته خودروی شخصی را که با سرعت ۲۵۳ کیلومتر در ساعت در حال رانندگی بود، در عملیاتی بازدارنده و با هدف جلوگیری از تکرار آن از بین برد.

این خودرو به ارزش حدود ۲۰ هزار دلار با سرعت ۲۵۳ کیلومتر در ساعت در بزرگراه شمال به جنوب در واترلو کورنر واقع در استرالیای جنوبی توسط پلیس متوقف شده است.

این اتفاق به حدود ۷ ماه پیش در استرالیای جنوبی برمی گردد، زمانی که تارل بائر ویلیامز ۲۰ ساله با رانندگی ۲۵۳ کیلومتر در جاده‌ای که سرعت مجاز ۱۱۰ کیلومتر در ساعت بود، فراتر رفت.

راننده جوان به اتهامات متعددی از جمله فرار از تعقیب پلیس و رانندگی غیرقانونی دستگیر شد. بائر ویلیامز طبق قوانین استرالیا به دلیل رفتار‌های تهدیدآمیز رانندگی به زندان محکوم شد. او پس از آزادی از رانندگی محروم خواهد شد.

در جریان روند تخریب خودرو، روز جمعه، یکی از مقامات پلیس این حادثه را کاملا غیرقابل قبول دانست و افزود: این یکی از بالاترین سرعت‌هایی است که تاکنون در جاده‌های استرالیای جنوبی کشف کرده‌ایم.

دارن فیلکه گفت:این واقعاً نقطه پایانی برای این موضوع خاص را در اینجا قرار می‌دهد، اما این پیام را می‌فرستد که اگر قرار باشد چنین رفتاری داشته باشید، ماشین خود را از دست خواهید داد.

وی افزود رانندگی با چنین سرعتی می‌توانست برای راننده و دیگران فاجعه بار باشد.

در استرالیای جنوبی برخی از خودرو‌های توقیف شده در حراجی فروخته می‌شوند و عواید آن به صندوق جبران خسارت قربانیان داده می‌شود، در حالی که خودرو‌هایی که غیرقابل تردد یا معیوب تلقی می‌شوند، از بین می‌روند.

سال گذشته در این منطقه ۱۵۰۰ نفر به طور دائم از وسیله نقلیه خود محروم شده اند و تقریباً دو سوم آن خودرو‌ها تخریب شده‌اند.

این راننده که اکنون ۲۰ سال دارد، در ماه ژوئیه به دلیل یک رشته تخلفات متعدد به حداقل هفت ماه زندان محکوم شد.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فیلم روز
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۹
0
0
عجب ماشینی ،حیف ،اگه پراید بود با ضربه اول به ارد نخودچی تبدیل میشد یا هم به مولکولهای سازنده اش?
نظرات شما