تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۰۴ مهر ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

محمدی گلپایگانی: مشتریان کالا‌های ایران در صف ایستاده‌اند

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امروز قدرت و عظمت ایران و نیرو‌های مسلح کشورمان به جایی رسیده که مشتریان ما در صف ایستاده‌اند و دشمنان متفرق و سر درگم هستند.

محمدی گلپایگانی: مشتریان کالا‌های ایران در صف ایستاده‌اند

رویداد۲۴ ایرنا نوشت:  حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی اظهار داشت: روزگاری دشمنان منع می‌کردند که هیچ چیز به ما نفروشند، اما الان به خریداران التماس می‌کنند بکه از ما نخرند؛ «نفروشند کجا و نخریدن کجا». امروز خریداران کالا‌های ما در صف ایستاده‌اند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی یادآور شد: امروز قدرت ایران، عظمت ایران و نیرو‌های مسلح به جایی رسیده که مشتریان ما در صف ایستاده اند و دشمنان ما متفرق و سر درگم هستند.

حجت‌الاسلام گلپایگانی ادامه داد: امروز کشور در عین تحریم‌های بزرگ، ثابت قدم پیش می‌رود و هر روز شاهد شکوفایی فعالیت‌های مختلف هستیم و این موضوع در سفر با برکت رئیس جمهور به سازمان ملل متحد، نشان داده شد.

وی با اشاره به بخشی از سخنان رییس جمهور در سازمان ملل در خصوص اینکه «آمریکا باید بداند دوران آنچه آن‌ها فکر می‌کردند که بر جهان مسلط شدند بعد از سقوط اتحاد جماهیر شوروی خیال باطل بود»، این جمله را بسیار پر معنا توصیف کرد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴
0
0
تولید مشکل داره؟! مشتریا نپرن!
نظرات شما
پیشخوان