تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۰۱ آذر ۱۴۰۲

چالش جدید فدراسیون فوتبال؛ پیش دستی استقلال برای دربی پایتخت

باشگاه استقلال برای دربی ۱۰۲ پایتخت، مسئولان فدراسیون را دچار چالش کرد.

چالش فدراسیون فوتبال؛ پیش دستی استقلال برای دربی ۱۰۲ پایتخت

رویداد۲۴ ورزش سه نوشت:  دربی ۱۰۲ پایتخت که معوقه از هفته پنجم لیگ برتر است، طبق برنامه روز ۲۳ آذر ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود. براساس قرعه‌کشی در این بازی پرسپولیس میزبان خواهد بود و اگر قرار به اجرای طرح تقسیم درست سهمیه تماشاگران برای این مسابقه باشد، استقلالی‌ها اعتراض خواهند کرد.

از مدتی قبل مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم داشتند در دربی هم تقسیم سهمیه تماشاگران ورزشگاه آزادی را ۹۰-۱۰ (درصد) به سود میزبان انجام بدهند و حالا زمزمه‌هایی در این خصوص برای دربی ۱۰۲ نیز شنیده می‌شود.


بیشتر بخوانید: تغییر رویه بعد از جلسه هیات مدیره پرسپولیس؛ درویش عازم عربستان می‌شود؟


در چنین شرایطی باشگاه استقلال پیش‌دستی کرده و مخالف رسمی خود را با این مسئله به گوش مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ رسانده است.

با توجه به اینکه صندلی‌های ورزشگاه آزادی هنوز به طور کامل نصب نشده و همین مسئله می‌تواند ظرفیت ورزشگاه را برای بازی روز ۲۳ آذر اضافه کند، استقلالی‌ها معتقد هستند تا دربی برگشت مشخص نیست چقدر ظرفیت ورزشگاه کاهش پیدا می‌کند و به همین خاطر خواهان تقسیم سهمیه تماشاگران در دربی ۱۰۲ با سهمیه نصف هستند.

باید دید واکنش مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در این باره چیست و در نهایت در روز‌های باقیمانده تا دربی چه تصمیمی برای هواداران استقلال و پرسپولیس در آن مسابقه خواهند گرفت.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
نظرسنجی
پیش‌بینی شما از آینده قیمت دلار چیست؟
پیشخوان