تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

کشته شدن ۵۰۰ نفر در پدیده شوتی/ رادان: می‌خواهیم شوتی‌گری را از بین ببریم

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقدام پلیس در مقابله با یکی از ابعاد مهم جنگ ترکیبی گفت: می‌خواهیم پدیده خودرو‌های شوتی را از بین ببریم.

سردار رادان

رویداد۲۴ مهر نوشت: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقدام پلیس در مقابله با یکی از ابعاد مهم جنگ ترکیبی گفت: می‌خواهیم پدیده خودرو‌های شوتی را از بین ببریم.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خصوص امنیت اقتصادی اظهار کرد: امنیت اقتصادی نسبتاً انجام شد و در سال ۱۴۰۳ حتماً باید تکمیل شود و مشکلی در باب موضوع امنیت پلیس امنیت اقتصادی در موضوعات مختلف نداشته باشیم.

وی افزود: سال سخت قاچاقچیان رقم خورد، ولی اهداف مورد نظر هنوز انجام نشده است. یکی از ابعاد مهم جنگ ترکیبی بعد اقتصادی از تحریم تا تهدید در حوزه اقتصاد است.

سردار رادان درباره خودرو‌های شوتی گفت: در حوزه خودرو‌های شوتی اقدامات خیلی خوبی انجام شده است و این باید ادامه داشته باشد. 


بیشتر بخوانید: تصادف وحشتناک خودروهای شوتی با یک تانکر


وی با بیان اینکه می‌خواهیم پدیده خودرو‌های شوتی را از بین ببریم، ادامه داد: از شورای امنیت در مورد این موضوع مطالبه کرده‌ایم، در سال ۱۴۰۲ متأسفانه ۵۰۰ نفر از مردم ما بر اساس حادثه آفرینی‌های خودرو‌های شوتی در امور راهنمایی و رانندگی کشته شدند.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: تعدادی از همکاران ما توسط خودرو‌های شوتی به شهادت رسیدند و این حجم در ناامنی جاده‌ها بسیار اثر داشت که الحمدالله این حجم را به شدت کنترل کردیم، ما می‌خواهیم پدیده شوتی گری را از بین ببریم.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
1
2
شگفتاااااا ! یک شوت به تمام معنی میخواد شوخی رو از بین ببره! بهترین راه اینه که خودت رو حلق آویز کنی! آخه گردن کلفت بی مغز پدیده سونی مشکل بیکار و رشوخواریست کجاش حل کردی؟ بمیر نباشی بهتره
نظرات شما
پیشخوان