تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

ببینید | رونمایی از تاکسی ها جدید در تهران

در حاشیه مراسم آغاز تحویل ۱۰۰۰ دستگاه تاکسی برقی به سامانه تاکسیرانی تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود ۲۷ هزار تاکسی جدید به ناوگان حمل و نقل شهری خبر داد که در فیلم زیر می‌بینید.

تاکسی های برقی

رویداد۲۴ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: امسال به کمک دولت ۲۷ هزار تاکسی جدید را که توسط ۱۱ خودروساز ساخته شده وارد ناوگان می‌کنیم. امروز شاهد رونمایی از هزار دستگاه تاکسی هستیم و هزار دستگاه بعدی نیز تا ماه آینده تحویل خواهد شد.

محسن هرمزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه مراسم آغاز تحویل ۱۰۰۰ دستگاه تاکسی برقی به سامانه تاکسیرانی تهران در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز داستان توسعه کشور را ورق می‌زنیم. امروز از زیرساختی رونمایی می‌شود که در آینده حوزه برقی سازی و زیرساختی گسترش پیدا می‌کند. یکی از مهمترین شئون حمل و نقل برقی عمومی است که ما از این جنبه کار را آغاز کردیم و به مرور این نگاه را به حوزه حمل و نقل شخصی هم وارد می‌شود.

وی افزود: ما وارد مرحله عملیاتی شدیم و از امروز ناوگان حمل و نقل برقی در حوزه تاکسی عملی می‌شود. ما امسال به کمک دولت ۲۷ هزار تاکسی جدید را که توسط ۱۱ خودروساز ساخته شده وارد ناوگان می‌کنیم. امروز شاهد رونمایی از هزار دستگاه تاکسی هستیم و هزار دستگاه بعدی نیز تا ماه آینده تحویل خواهد شد

هرمزی در ادامه عنوان کرد: ۲۵ هزار تاکسی برقی و ۱۰ هزار ون برقی هم در تعهد شهرداری است که به این جمع اضافه خواهد شد.

در ادامه، صحبت‌های معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران را مشاهده خواهید کرد.

منبع: آنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: حمل و نقل شهری
نظرات شما