تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

پورمحمدی خطاب به پزشکیان: امروز شما رئیس جمهور همه غایبان ناخرسند هستید

«به برادر عزیز، مومن و صادقم جناب دکتر پزشکیان، صمیمانه تبریک می‌گویم و به برادر سخت کوش و ایثارگر، جناب دکتر جلیلی و دیگر نامزد‌های محترم کارزار مردم سالاری که جملگی در این پیروزی بزرگ، سهیم بوده اند، عرض ارادت و دعای خیر و سعادت دارم.»

پورمحمدی خطاب به پزشکیان: امروز شما رئیس جمهور همه غایبان ناخرسند هستید
رویداد۲۴| مصطفی پورمحمدی در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش هم میهن، متن پیام مصطفی پورمحمدی به مسعود پزشکیان به شرح زیر است:

امروز شما رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبان ناخرسند هستید.

بسم الله الحکیم

ملت شریف و خردمند ایران

سلام خداوند بر شما و رحمت الهی قرین لحظه‌هایتان

حضور شکوهمند شما در بالاترین میدان مردم سالاری، نماد عقلانیت وبلوغ تاریخی یک ملت بود. این پیروزی، گوارایتان و سوگورایِ شکست و ناامیدی، نصیب دشمنانتان باد. الحمدالله علی ما هدینا

به برادر عزیز، مومن و صادقم جناب دکتر پزشکیان، صمیمانه تبریک می‌گویم و به برادر سخت کوش و ایثارگر، جناب دکتر جلیلی و دیگر نامزد‌های محترم کارزار مردم سالاری، جناب دکتر قالیباف، جناب دکتر زاکانی و جناب دکتر قاضی زاده هاشمی که جملگی در این پیروزی بزرگ، سهیم بوده اند، عرض ارادت و دعای خیر و سعادت دارم.

جناب دکتر پزشکیان

اینک باری سنگین بر دوش شما و چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است. امروز شما رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبان ناخرسند هستید. پس صادقانه امید دارم که فراتر از هرنگاهی، چنان که از شما سراغ داریم، با ایمان به اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی و پیشرفت میهن عزیز، رضایت حق تعالی وسعادت ملت شریف ایران را اصل بی‌بدیل تمامی انتخاب ها، برنامه‌ها و تصمیم‌هایتان قرار دهید تا به لطف الهی، سختی‌ها را گره از گره بگشایید و برای مشکلات در هم تنیده کشور، راه نجاتی شایسته بیابید که ان الله یدافع عن الذین آمنوا… و ان الله مع المتقین.

اینجانب بنا به وظیفه‌ای که پای مرا در این عرصه گشود بر خود فرض می‌دانم ضمن تشکر از شورای محترم نگهبان و کارگزاران وزارت کشور و همه مجریان و ناظران و حافظان سخت کوش امنیت و اهالی پرتلاش رسانه بخصوص رسانه ملی، پیروزی قاطع ملت شریف را به عنوان برنده نهایی به پیشگاه حضرت، ولی عصر (عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تبریک عرض نموده و بهروزی و سعادت ملت شریف و توفیق جنابعالی را در خدمت به اسلام عزیز و ملت بزرگ ایران و آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر بویژه شهید خدمت، رئیسی عزیز از درگاه احدیت طلب کنم.

بمنَه و کرمه

مصطفی پورمحمدی

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مصطفی پورمحمدی
نظرات شما