تاریخ انتشار: ۱۷:۲۷ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در ابتدای نشست کابینه گفت: تظاهرکنندگان می‌خواهند اسرائیل را به کشور فلسطین تبدیل کرده و ماهیت یهودی بودن اسرائیل را لغو کنند، این قانون ضامن آینده اسرائیل است.

رویداد۲۴‌نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر برگزارکنندگان تظاهرات علیه قانون "کشور یهود" را مورد انتقاد قرار داده و مخالفت آنها با این قانون را به منزله تلاش برای تبدیل اسرائیل به کشور فلسطین دانست.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ابتدای نشست کابینه گفت: تظاهرکنندگان می‌خواهند اسرائیل را به کشور فلسطین تبدیل کرده و ماهیت یهودی بودن اسرائیل را لغو کنند، این قانون ضامن آینده اسرائیل است.

نتانیاهو افزود: پرچم‌های سازمان آزادی‌بخش فلسطین را دیدیم و فریادهای خون و آتش را شنیدیم، دقیقا به همین دلیل تصمیم گرفتیم که قانون "کشور یهود" را تصویب کنیم.

همچنین نخست وزیر رژیم صهیونیستی به مساله افزایش تنش‌ها در غزه در اواخر هفته گذشته پرداخت و مدعی شد: ما در نبردی علیه "تروریسم" در نوار غزه هستیم و این نبرد تنها با یک حمله پایان نخواهد یافت، خواسته ما روشن است، آتش‌بس کامل، ما کمتر از این را نخواهیم پذیرفت.

وی در ادامه گفت: طرح‌های عملیاتی را برملا نخواهم کرد اما این برنامه‌ها آماده هستند، هدف ما برقراری آرامش برای ساکنان جنوب در شهرک‌های واقع در اطراف نوار غزه است و این هدف محقق خواهد شد.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
14_t.html,15_t.html
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین