تاریخ انتشار: ۱۸:۴۹ - ۲۴ مهر ۱۳۹۷
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «حضرت خدیجه (س)» درباره نحوه‌ی همکاری داود میرباقری و نیز سازمان هنری رسانه‌ای اوج در تولید این پروژه توضیحاتی را ارائه کرد.
توضیحات خزاعی درباره فیلم «حضرت خدیجه (س)»
رویداد۲۴ محمد خزاعی بیان کرد: داود میرباقری به دلیل اینکه مشغول سریال «سلمان فارسی» است، تعهدی برای کارگردانی این سریال نداده و فقط نگارش آن برعهده ایشان است و مشارکت سازمان اوج هم در همین مرحله بوده است.

او با اشاره به اینکه تدارکات مربوط به سریال سلمان فارسی توسط میرباقری در حال انجام است و فعلا توقفی ندارد، افزود: پس از پایان نگارش فیلمنامه «حضرت خدیجه (س)» برای کارگردانی صحبت و مذاکره خواهیم کرد. همچنین در مرحله‌ی نگارش فیلمنامه، سازمان اوج کمک‌هایی کرده ولی کار هنوز به تولید نرسیده که بخواهیم درباره‌ی مشارکت در تولید صحبت کنیم، بنابراین سرمایه‌گذار فیلم هنوز قطعی نیست و فعلا مرحله‌ی اول فقط به نگارش آن اختصاص دارد.

خزاعی اضافه کرد:‌ نگارش فیلمنامه و تحقیقات از زمان مرحوم سلحشور به سفارش بنده شروع شد که تا یک سال قبل هم ادامه داشت. آن زمان یک گروه تحقیقاتی مشغول به کار شده بود و در این  سال‌ها پس از یک وقفه، کار دنبال شد تا اینکه پنج سال قبل نتیجه تحقیقات را به آقای میرباقری دادیم. 

وی ادامه داد:‌ دو سال قبل که تحقیقات اولیه انجام شد کامل نبود و بعد سازمان اوج اعلام آمادگی برای مشارکت کرد و جلسه‌ای داشتیم که قرار شد در فاز اول یعنی نگارش فیلمنامه کمک کنند.  تحقیقات یک سال و نیم قبل به پایان رسید و نتایج آن در اختیار آقای میرباقری گذاشته شد و از همان زمان ایشان گفتند، به دلیل گرفتاری در سریال سلمان که در اولویت‌شان است، فقط در نگارش حضور دارند مگر اینکه سریال متوقف شود.

این تهیه‌کننده‌ی سینما گفت: براین اساس قرار شد تا پایان سال فیلمنامه‌ی اصلی آماده شود و بعد برای سرمایه‌گذاری بخش دولتی و خصوصی بررسی کنیم و به جمع‌بندی برسیم بویژه آنکه با توجه به شرایط اقتصادی و عظیم بودن این پروژه مشخص نیست چه زمانی شرایط برای کار مهیا می‌شود.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، فیلم ، سریال ، تاریخی ، اوج
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: