تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۰۳ آذر ۱۳۹۷
امیدوارم هر اتفاقی بیفتد به صلاح باشگاه باشد
سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس پیش‌بینی کرد هواداران قرمز روز یکشنبه هفته آینده ورزشگاه آزادی را پر خواهند کرد.
نعمتی: هواداران با تراکتور کری دارند، باید ببریم
رویداد۲۴ سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس پیش‌بینی کرد هواداران قرمز روز یکشنبه هفته آینده ورزشگاه آزادی را پر خواهند کرد تا در کنار آن‌ها این تیم بتواند سه امتیاز دیدار مقابل تراکتورسازی را کسب کند. با نعمتی درخصوص دیدار حساس برابر تراکتور و همچنین شرایط پرسپولیس صحبت کردیم.

برد خوبی مقابل پیکان به دست آوردید؟

بله، بازی خوبی مقابل پیکان انجام دادیم. در نیمه اول با گلی که دریافت کردیم غافلگیر شدیم، اما توانستیم با تغییرات تاکتیکی که انجام دادیم دو گل به ثمر رسانده و سه امتیاز را کسب کنیم. بعد از این برد شرایطمان بهتر شده است و ملی‌پوشان ما هم بازگردند با تمام توان مقابل تراکتورسازی ظاهر خواهیم شد.

این روز‌ها تیم‌تان مصدومان زیادی داده است. علت را در چه می‌بینید؟

با توجه به اینکه در نقل و انتقالات نتوانستیم در نیم فصل اول بازیکن جدید بگیریم به همین دلیل از نظر بازیکن با کمبود مواجه هستیم و فشار روی چند بازیکن بیشتر از سایرین است. در یک زمان‌هایی بدن جواب نمی‌دهد و همین باعث می‌شود دچار مصدومیت شویم. متاسفانه شنیدم بشار هم در بازی تیم‌ملی کشورش دچار آسیب‌دیدگی شده و امیدوارم هرچه زودتر بازگردد.

قبل از بازی مقابل پیکان خیلی تلاش کردید که این بازی به تعویق بیفتد.

ما در آسیا بازی سختی را مقابل کاشیما آنتلرز انجام داده بودیم. بعد از پایان این بازی برانکو به ما گفت: ۵ روز بروید و استراحت کنید، زیرا تمام تمرکز ما در یک ماه گذشته بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بوده است. در حال ریکاوری ذهنی بودیم به یکباره تماس گرفتند و گفتند با پیکان بازی دارید. همین باعث شد تمرینات را دیر شروع کنیم و فقط دو جلسه تمرین برگزار کردیم. همین عوامل هم سبب شد بدن‌های ما در نیمه اول بازی مقابل پیکان کپ کند. اما خدا را شکر توانستیم با تلاش فراوان پیروزی را کسب کنیم.

فکر می‌کردید با توجه به قهرمان نشدن‌تان در آسیا این همه هوادار به ورزشگاه بیاید؟

البته ما این انتظار را داشتیم که با توجه به نایب‌قهرمانی‌مان در آسیا هواداران زیادی به ورزشگاه بیایند. به هرحال ما بعد از کسب عنوان دومی به لحاظ روحی شرایط خوبی نداریم و نیاز به حمایت هواداران داریم تا بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

یکشنبه دریک دیدار سخت به مصاف تراکتور خواهید رفت.

بازی سختی است. دو تیم خوب کشور مقابل یکدیگر بازی خواهند کرد و همین باعث شده جذابیت بازی بالا برود. هواداران دو تیم هم با یکدیگر کری دارند و همین باعث خواهد شد این بازی حاشیه‌های خاص خودش را داشته باشد. تلاش می‌کنیم با ارایه یک بازی خوب پیروز شویم.

اما هواداران تراکتور اعلام کردند ورزشگاه را پر خواهند کرد.

هواداران پرسپولیس در عمل این را نشان دادند که در شرایط سخت همیشه کنار تیم‌شان خواهند بود. مطمئن هستم آن‌ها یکشنبه با لباس یک دست قرمز در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

این روز‌ها بحث رفتن گرشاسبی از مدیریت باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود. در این باره چه نظری دارید؟

من در جریان تغییر و تحولات نیستم، اما به شخصه دوست داریم ایشان در تیم بمانند، چون فوق‌العاده انسان باشخصیت و زحمتکشی است. امیدوارم هر اتفاقی بیفتد به صلاح باشگاه باشد.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: