تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۱۵ آذر ۱۳۹۷
وحید امیری و مجید حسینی در این هفته از فوتبال ترکیه نمایش فوق العاده ای داشتند.
درخشش دو ستاره اسبق سرخابی، ترکیه ای ها را تحت تاثیر قرار داد +عکس
رویداد۲۴ این هفته، هفته بازیکنان ایرانی ترابزون‌اسپور بود که در برتری ۲ بر صفر شنبه شب آبی‌وعنابی‌ها مقابل کایسری‌اسپور - در هفته چهاردهم سوپر لیگ ترکیه - و در تساوی ۲ بر ۲ سه‌شنبه ترابزون‌اسپور در خانه سیواس بلدیه اسپور - در بازی رفت از دور پنجم جام حذفی ترکیه - موفق به گلزنی شدند. وحید امیری و سیدمجید حسینی که از مهمترین باشگاه‌های ایران به ترابزون‌اسپور ملحق شدند، با گل‌هایی که به ثمر رساندند کمک شایانی به تیم خود در بازی‌های این هفته کردند.

وحید امیری که پیش از این در مسابقات جام حذفی یک گل برای ترابزون‌اسپور به ثمر رسانده بود، شنبه شب در بازی با کایسری‌اسپور ۳۵ ثانیه پس از ورودش به میدان - دقیقه ۶+۹۰- با شکست لونگ - مدافع حریف - دروازه کایسری‌اسپور را گشود و اولین گلش در سوپرلیگ ترکیه را به ثمر رساند. مجید حسینی هم که پیش از این در بازی با تیم آنکارگوجو یک پنالتی برای ترابزون‌اسپور گرفته بود، در بازی با سیواس بلدیه‌اسپور اولین گلش را با پیراهن آبی‌واناری‌ها به ثمر رساند.

امیری که مدت طولانی است نیمکت‌نشین بوده، در حالی که اعتراضی بابت ورودش به زمین در دقایق پایانی بازی با کایسری‌اسپور نداشت، با گلی که به ثمر رساند سبب شد تا اونال کارامان، سرمربی ترابزون‌اسپور با شادی‌اش در کنار زمین او را تقدیر کند. این مهاجم ۳۰ ساله نشان داد که انتقالی درست برای آبی‌وعنابی‌ها بوده است.
درخشش دو ستاره اسبق سرخابی، ترکیه ای ها را تحت تاثیر قرار داد +عکس
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: