تاریخ انتشار: ۱۷:۱۳ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۸
فرزین سلطانی:
سلطانی با بیان اینکه از گذشته ایران به عنوان چهارراه ملل شهرت عام و خاص داشته است، گفت: با توجه به موقعیت ارزشمند کشورمان و همچنین توسعه روزافزون استارت‌آپ‌ها باید شرکت‌های حمل و نقل از سیستم سنتی خارج شوند و خودشان را با شرایط امروز وفق دهند.
رویداد۲۴   به گزارش روابط عمومی شرکت حمل‌ونقل داخلی شرکت فجرجهاد، فرزین سلطانی پیش از امضای تفاهم‌نامه با سامانه هوشمند اثاث کشی در سخنانی ابتدا یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و همچنین هفته دولت را گرامی داشت و در ادامه، کمک به توسعه استارت‌آپ‌ها و فعالیت شعب فجرجهاد در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را یکی از سیاست‌های اصلی شرکت دانست و افزود: مقام معظم رهبری تاکید کرده‌اند که حمل و نقل جاده‌ای رکن اصلی اقتصاد و پشتیبان اقتصاد ملی است.

وی در ادامه به معافیت بندر چابهار از تحریم‌های آمریکا اشاره و بر لزوم توجه مسئولان به این منطقه آزاد تاکید کرد و گفت: با توجه به مزیت‌های فراوان منطقه آزاد تجاری و صنعتی چابهار بخصوص معافیت‌های تحریمی و قرار داشتن این بندر در مسیر کریدور جنوب- شمال و محوریت توسعه شرق بسیار حائز اهمیت است و توسعه فعالیت شرکت فجرجهاد در صدر اولویت‌های کاری و راهبردی قرار دارد.

سلطانی با بیان اینکه از گذشته ایران به عنوان چهارراه ملل شهرت عام و خاص داشته است، گفت: با توجه به موقعیت ارزشمند کشورمان و همچنین توسعه روزافزون استارت‌آپ‌ها باید شرکت‌های حمل و نقل از سیستم سنتی خارج شوند و خودشان را با شرایط امروز وفق دهند.

وی با اشاره به سابقه ۲۷ ساله شرکت حمل و نقل فجرجهاد، تصریح کرد: این شرکت زیرمجموعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزیی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری است که ۶۰ درصد از کالا‌های استراتژیک همچون واردات نهاد‌های کشاورزی و کود شیمیایی از مبادی کرمانشاه، عسلویه و بندرامام (ره) را حمل و توزیع می‌کند.

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت فجرجهاد در این باره اضافه کرد: در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون (مرز ورودی افغانستان) هم مراحل قانونی دریافت مجوز برای فعالیت را انجام داده‌ایم و درخصوص ایجاد شعبه در شهرستان خواف نیز که کانون معادن سنگ آهن و صنایع معدنی کشور است اقداماتی شده که به زودی با شعبه زنجان فعالیت خودشان را آغاز می‌کنند.

سلطانی با بیان اینکه آقای رئیس جمهور به اهمیت توسعه حمل‌ونقل، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان نوین در حوزه حمل‌ونقل و باربری تاکید دارند، گفت: ما هم در راستای اجرای برنامه‌های دولت دوازدهم، سیاست‌های ابلاغی وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین تاکیدات مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی، به توسعه هوشمندسازی و فعالیت‌های استارت‌آپی در شرکت فجرجهاد توجه ویژه‌ای داریم.

وی تصریح کرد: به لطف خدا و همکاران، شرکت حمل و نقل فجرجهاد قدم‌های ارزشمندی را در جهت هوشمندی سازی و همکاری با استارت‌آپ‌ها برداشته است و اثاث کشی (سامانه هوشمند حمل کالا) بعد از شرکت اوبار، دومین استارت‌آپی است که با فجرجهاد تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده است
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: