تاریخ انتشار: ۲۱:۴۴ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
کشتی قهرمانی جهان؛
کشتی‌گیران برتر مسابقات ۴ وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در قزاقستان مشخص شدند.

نفرات برتر ۴ وزن اول مشخص شدند؛ یک برنز سهم ایران/ پیشتازی گرجستان با ۲ طلا

رویداد۲۴ با پایان یافتن مسابقات مرحله مقدماتی و پیکار‌های شانس مجدد، دیدار‌های فینال و رده بندی چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان، برگزار شد و نفرات برتر اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۳ کیلوگرم مشخص شدند که سعید عبدولی تنها نماینده کشورمان بود که موفق به کسب مدال برنز شد.

میثم دلخانی هم با شکست در رده بندی ۶۳ کیلو به عنوان پنجمی بسنده کرد. کاویانی نژاد و ناصرپور هم حذف شدند.

 اسامی نفرات برتر و نتایج دیدار‌های فینال و رده بندی به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
فینال:
نوگزاری تسورتسومیا (گرجستان)، برنده - خورلان ژاکانشا (قزاقستان) (۹ بر صفر)

رده بندی:
الدانیز عزیزلی (آذربایجان)، برنده - مکسی امیلیانو ناوری (آمریکا) (۸ بر صفر)
شوتا اوگاوا (ژاپن)، برنده - لیگو کاو (چین) (۱۱ بر ۲)

نتایج نیمه نهایی:
الدانیز عزیزلی (آذربایجان) - خورلان ژاکانشا (قزاقستان)، برنده (۵ بر ۱۱)
نوگزاری تسورتسومیا (گرجستان)، برنده - شوتا اوگاوا (ژاپن) (۸ بر صفر)

۶۳ کیلوگرم:
فینال:
شینیبو اوتا (ژاپن)، برنده - استپان ماریانیان (روسیه) (۱۰ بر ۴)

رده بندی:
اسلاویک گالستیان (ارمنستان)، برنده - میثم دلخانی (ایران) (۷ بر ۵)
آلمات کبیسپایف (قزاقستان)، برنده - تینار شارشنبکوف (قرقیزستان) (۹ بر صفر)

نتایج نیمه نهایی:
استپان ماریانیان (روسیه)، برنده - اسلاویک گالستیان (ارمنستان) (۴ بر یک)
شینیبو اوتا (ژاپن)، برنده - آلمات کبیسپایف (قزاقستان) (۱۰ بر یک)

 

۷۲ کیلوگرم:

فینال:
ابوزید مانتسیگوف (روسیه)، برنده - آرام واردانیان (ازبکستان) (۹ بر صفر)

رده بندی:
آیک مناتساکیان (بلغارستان)، برنده - میشائیل ویدمار (آلمان) (۳ بر ۳)
بالینت کورپاسی (مجارستان)، برنده - جیون لی (کره جنوبی) (۹ بر صفر)

نتایج نیمه نهایی:
آرام واردانیان (ازبکستان)، برنده - آیک مناتساکانیان (بلغارستان) (۴ بر یک)
ابوزید مانتسیگوف (روسیه)، برنده - بالینت کورپاسی (مجارستان) (۸ بر صفر)

۸۲ کیلوگرم:
فینال:
لاشا گوبادزه (گرجستان)، برنده - رفیق حسین اف (آذربایجان) (۵ بر ۳)

رده بندی:
سعید عبدولی (ایران)، برنده - یوری شکریوبا (اوکراین) (۷ بر صفر)
هایتائو چیان (چین)، برنده - نوربک خاشمبیکوف (ازبکستان) (برنده با ضربه فنی)

نتایج نیمه نهایی:

لاشا گوبادزه (گرجستان)، برنده - نوربک خاشیمبیکوف (ازبکستان) (۳ بر یک)
سعید عبدولی (ایران) - رفیق حسین اف (آذربایجان)، برنده (۵ بر ۸)

منبع: فارس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: