تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۸
مدیر پروژه گیت‌های ورزشگاه آزادی:
مجری برنامه سلام صبح به خیر امروز در این برنامه به گفتگوی تلفنی با علی اصغر انتظار خیر مدیر پروژه گیت‌های ورزشگاه آزادی پرداخت.
هواداران پرسپولیس بیشتر از استقلالی‌ها برای دربی بلیت خریده اند
رویداد۲۴ علی اصغر انتظار خیر درباره آخرین وضعیت بلیت فروشی گفت: تا دیشب حدود ۴۷ هزار بلیت فروخته ایم. پیش بینی مان این است که تا ظهر ظرفیت ۵۷ هزار نفری مان تکمیل خواهد شد. تصمیم این بوده که ۵۷ هزار بلیت بفروشیم.

وی درباره اینکه چه تعداد از هواداران استقلال و چه تعداد از هواداران پرسپولیس بلیت خریده اند، توضیح داد: میانگین از اول شروع بلیت فروشی حدود ۱۸۰۰ نفر پرسپولیسی‌ها بیشتر بلیت خریده اند.

مدیر پروژه گیت‌های ورزشگاه آزادی در خصوص نگرانی از ازدحام مقابل گیت‌ها تاکید کرد: در بازی اول این اتفاق افتاد و فشاری به گیت‌ها وارد شد. ان شاءالله با حضور دوستان در مجموعه آزادی و نیرو‌های انتظامی این موضوع حل خواهد شد. تماشاگران عزیز ما هم دیگر با سیستم آشنا شده اند. در بازی اول نه مسئولان اجرایی تجربه کافی داشته‌اند نه مردم آشنایی کامل داشتند. دو بازی گذشته نشان داد رفته رفته این قضیه دارد جا می‌افتد و تماشاگران دارند موضوعات مربوط به عبور از گیت را رعایت می‌کنند.

انتظار خیر در پایان تصریح کرد: من از تماشاگران خواهش دارم حتما بلیت تهیه کننده و پرینت بلیت و کارت ملی شان را همراه داشته باشند و بدون بلیت نیایند. یکی از مشکلاتی که به وجود می‌آید حضور تماشاگران بدون بلیت است به ویژه این موضوع درباره عزیزان ما در شهرستان‌ها هم صادق است که فکر می‌کنند می‌توانند در ورزشگاه بلیت بخرند. خدمت تماشاگران اعلام می‌کنم که ما اصلا فروش بلیت در محل نخواهیم داشت و خواهش من این است که در مدت باقی مانده مردم بلیت الکترونیکی خود را تهیه کنند.

 

 

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: