تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
مقیمی در افتتاح خط تولید آذین‌تنه:

منطقی کردن قیمت نهایی محصول اولویت اول ایران خودرو

مدیرعامل ایران خودرو هدف این خودرو ساز را منطقی کردن قیمت محصول نهایی محصول از طریق افزایش شمارگان تولید، تعمیق ساخت داخل قطعات و بهره وری اعلام کرد.
 قیمت خودرو
 
رویداد۲۴ مديرعامل ايران خودرو ضمن تكذيب كاهش عرضه خودرو توسط اين خودروساز گفت: طی سه ماه گذشته ١٥٠ هزار خودرو تحویل داده ایم كه برابر با تعداد تحويلي در نيمه نخست سال بوده است. حتی روز‌های تعطیل بیش از ٤٠ هزار خودرو تحویل داده شده است.

مقيمي افزود: در تلاش هستیم در حوزه صنعت خودرو کار را به خوبی پیش ببریم. همه تلاش مان بر این است كه وحدت بين خودرو ساز و قطعه ساز را حفظ كنيم.

وي گفت: نقشه راه ایران خودرودر توسعه محصول در شرف نهایی شدن است و باید این نقشه راه را در پیش گرفت.توجه به پتانسیل داخلی یکی از نقاط قوت است که باید نگاهمان به سمت داخل باشد.

مقيمي هدف ايران خودرو را دستيابي به عمق ساخت داخل صددرصدي اعلام كرد و گفت: وضعیت تولید محصولات ايران خودرو در شرايط بسيار مطلوبي قرار دارد، در سال ٩٩ در نظر داریم تولید محصولات را به تيراژ ٣ هزاردستگاه درروز برسانیم.

مديرعامل ايران خودرو افزود: تعدادی نیرو تعدیلی در زنجيره تامين داشته ایم که به کمک خدا مجدد آن‌ها را مشغول به کار کردیم و در نظر داریم میزان اشتغال را افزایش دهیم.

وي با بيان اين كه نگراني مردم عامل نگراني ما نيز به حساب مي آيد گفت: يك ريال هم به قيمت كارخانه محصولات اضافه نكرده ايم. روزهاي پاياني سال زمان افزايش تقاضاي بازار است كه متناسب با آن ما نيز فعاليت‌هاي توليدي را افزايش داده ايم.

مقيمي استفاده از ربات در سايت فروش ايران خودرو را غيرممكن خواند و با بيان اين كه هيچ رانتي در فروش محصولات وجود ندارد گفت: عرضه را در ماه‌های پایانی افزایش خواهیم داد و تقاضای کاذب را مدیریت می‌کنیم.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: