تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - ۱۵ تير ۱۳۹۹
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران با صدور اطلاعیه اى اعلام میدارد، به دنبال تاکید رئیس جمهور و شهردار محترم تهران بر اجبارى شدن استفاده از ماسک در کلیه اصناف، ادارات و ناوگان عمومى سطح شهر، برخورد سختگیرانه ترى از سوى شهردارى در ناوگان عمومى صورت میگیرد.
ستفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومى
رویداد۲۴  در این اطلاعیه آمده است: با تاکید رئیس جمهور و شهردار محترم تهران بر اجبارى شدن استفاده از ماسک در تمامى اصناف، ادارات و در ناوگان عمومى پایتخت؛ از امروز "یک شنبه ١٥ تیر ماه"، تمهیدات سختگیرانه ترى به این منظور در تمامى ناوگان عمومى شهر اعمال خواهد شد.

هم اکنون در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ٦٢ پایانه و ایستگاه اتوبوس شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می‌شود و حتی امکان عرضه ماسک در پایانه‌هاى تاکسیرانى شهر هم فراهم شده است.

مجموعه مدیریت شهرى و معاونت حمل و نقل و ترافیک با تاکید بر مصوبه ى دولت مبنى بر اجبارى شدن ماسک در مترو و اتوبوس اعلام میدارد: رعایت فاصله گذارى اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسى همچنان مورد تاکید است و از امروز (یکشنبه ١٥ تیر ماه) سخت گیری‌های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسى هاى شهر تهران اعمال خواهد شد.

بیشتر بخوانید: هشدار نسبت به تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های پذیرش کننده کرونا
بنا بر این اطلاعیه از ورود افراد بدون استفاده از ماسک در تمامى ایستگاه‌های مترو، اتوبوسرانى و تاکسیرانى ممانعت میشود، از اینرو از شهروندان می‌خواهیم که برای حفظ سلامتی خودشان فاصله‌های اجتماعی را رعایت کرده و همکاری لازم را نیز در استفاده از ماسک در ناوگان عمومى شهر داشته باشند.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: