تاریخ انتشار: ۱۶:۳۴ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
روابط عمومی بانک ملت، مجدداً نسبت به فعالیت‌های غیرقانونی و سودجویانه برخی کانال‌های تلگرامی با استفاده از نام و نشان این بانک به کاربران هشدار داد.
نام بانک ملت در کانال های تلگرامی
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملت، با وجود هشدار‌های قبلی، کماکان شبکه‌ای از کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی با ادعای پرداخت پول نقد در ازای عضویت و دعوت از دیگر کاربران برای عضویت، سوء استفاده از نام و نشان تجاری بانک ملت را ادامه داده که در راستای برخورد با این شبکه، اقدامات قانونی لازم از سوی بانک صورت گرفته است.

روابط عمومی بانک ملت با تاکید بر این نکته که پیگیری سوء استفاده این شبکه از نام و نشان این بانک، از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا نیز پیگیری می‌شود، به کاربران پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی توصیه کرد که برای پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از عضویت در چنین گروه‌هایی یا دعوت از دوستان برای عضویت جداً پرهیز کنند.

بر اساس این اطلاعیه، بانک ملت هیچ گونه کانال یا گروه رسمی در پیام رسان تلگرام ندارد و استفاده از نام یا نشان این بانک از سوی گروه‌ها و کانال‌ها غیرقانونی و ممنوع است و حق پیگرد قانونی را برای بانک ملت محفوظ نگه می‌دارد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: