تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان گفت: برابر استقلال به دنبال پیروزی هستیم تا لیاقت خود را اثبات کنیم.
سرمربی الاهلی
رویداد۲۴ ولادان میلویویچ، سرمربی تیم الاهلی عربستان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در صدر جدول هستیم و برای آمادگی جهت حضور در مرحله بعدی فلسفه من این است که با تمام قدرت ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: برای من بازی مقابل استقلال مهم‌ترین بازی در حال حاضر است. باید مراقب هم باشیم و احتمالاً بازیکنانی که خطر محرومیت برای آن‌ها وجود دارد را بازی نخواهم داد تا ریسکی متوجه ما نباشد. تیم جوانی دارم که آن‌ها آینده فوتبال عربستان هستند. مسلماً به آن‌ها فرصت خواهم داد تا در مقابل تیمی، چون استقلال به میدان بروند تا ببینم آن‌ها در میدان بازی و در رقابت‌های اینچنینی تجربه حاصل کنند.

اواضافه کرد: من در تمرینات روی پیروزی برنامه‌ریزی می‌کنم و نگران این نیستم که نتیجه بازی ما چه اهمیتی برای سایر تیم‌ها (الشرطه) دارد. ما بازی می‌کنیم که به پیروزی برسیم برای خودمان و نه دیگران.

بیشتر بخوانید: خط و نشان الاهلی برای استقلال با عمر سومه و حسین عبدالغنی +عکس
همچنین علی اصغر، بازیکن تیم فوتبال الاهلی در این نشست خبری اظهار کرد: من از شما (قطر) تشکر می‌کنم که ما را میزبانی می‌کنید. با کمک پروردگار امیدواریم که در هر بازی به پیروزی برسیم. ما اینجا هستیم تا با تمام قدرت در هر بازی ظاهر شویم.

وی ادامه داد: مهم‌ترین مسئله این است که برای مرحله بعدی انتخاب شویم. این را به دست آورده‌ایم و قدم به قدم جلو خواهیم رفت تا به فینال برسیم. ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم. مربی بزرگی داریم که در کنار آن‌ها امیدواریم به موفقیت برسیم.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: