تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹
 پس از پایان رقابت های لیگ برتر در دوره نوزدهم که با سقوط شاهین بوشهر همراه شد، هنوز تکلیف این تیم برای فصل بعدی رقابت های لیگ یک مشخص نیست.

 شاهین بوشهر

رویداد۲۴ تیم فوتبال شاهین زیر نظر شهرداری بوشهر شرایط خوبی را طی سال های اخیر تجربه کرد و از سال  1394 تا سال 1394 توانست از دسته دوم فوتبال کشور به لیگ برتر برسد؛ با این حال حضور این تیم بازیکن ساز که طی همین مدت مهدی قایدی را نیز به فوتبال ایران معرفی کرده بود، خیلی طولانی نشد  و این تیم دو هفته پیش از پایان رقابت ها سقوطش با مهدی پاشازاده قطعی شد.

حالا اما در شرایطی که اکثر تیم های حاضر در لیگ یک مسابقات فوتبال ایران در فصل آینده تکلیفشان را مشخص کرده اند و سرمربی خود را برای فصل انتخاب کرده اند، تکلیف شاهین کاملا نامعلوم است و 17 بازیکن فصل گذشته سفیدپوشان شاهینی نیز از جمع این تیم جدا شده اند.

ماکسیم، ابوالفضل درویشوند، غلامعلی تبار، رزاق پور، لوکا گادرانی، بحرانی، سالاری، دورقی، مصطفی احمدی، مالکی، دانیال مومنی، شریفات، مشکل پور، سلطانی مهر،  حامد محمودی، سجاد حیدری مقدم و ابوذر صفرزاده 17 بازیکنی هستند که از جمع شاهینی ها جدا شده اند و برخی از آنها تیم فصل بعدی خود را نیز انتخاب کرده اند و در تمرینات این تیم شرکت می کنند.


بیشتر بخوانید: چهره‌های جوان روی نیمکت‌های لیگ برتر


مهم ترین مشکل شاهین بوشهر برای ادامه حضور در مسابقات فوتبال ایران، محدودیت های قانونی برای تیمداری شهرداری عنوان شده است و در مواقعی حتی بحث تغییر مالکیت شاهین نیز ایجاد شده است ولی هنوز معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار شاهین و هواداران این تیم در فصل آینده خواهد بود !

منبع: ورزش سه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: