تاریخ انتشار: ۰۹:۳۵ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹
 وقتی نگران پسرم شدم هراسان  در سرویس بهداشتی را گشود م اما با دیدن صحنه ای هولناک زبانم بند آمد چرا که فرزندم خون آلود روی زمین افتاده بود.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ زن ۵۸ ساله که برای شکایت از پسرش و با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر توهین،تخریب،  تهدید و ضرب و جرح به کلانتری آمده بود در شرح داستان زندگی اش به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری گفت:"۱۵ سال قبل  در حالی که دو فرزند پسر ۱۵ و ۱۰ ساله داشتم   همسرم را در یک سانحه رانندگی از دست دادم.

با دریافت دیه فوت  همسرم منزلی را خریداری  کردم و به زندگی با پسرانم ادامه دادم من زنی خانه دار بودم و  تامین هزینه های زندگی برایم بسیار سخت بود و چاره ای نداشتم جز این که چشم به کمک های مالی خانواده خود و همسر مرحومم بدوزم.

در آن روزها برادر شوهرم خیلی هوای من  و فرزندانم را داشت و تا جایی که می توانست به امور  ما رسیدگی می کرد تا این که یک روز جاری ام با من تماس گرفت و من را زنی کثیف و فرصت طلب خواند و به من فحاشی کرد.  او در حالی که مجال صحبت کردن به من نمی داد  با عصبانیت گوشی  تلفن را قطع کرد!

 آن روز دلیل برخورد زشت جاری ام را نفهمیدم تا این که چند روز بعد برادر شوهرم به منزلمان آمد و در حضور دو فرزندم به من ابراز علاقه و از من خواستگاری کرد!  

پسر بزرگم که ۱۵ سال داشت عصبانی شد  و پس از درگیری لفظی و فیزیکی با عمویش او را از خانه بیرون انداخت. پس از  این ماجرا من ارتباطم را با برادر شوهرم قطع کردم و دیگر او را در منزلمان نپذیرفتم حتی گاهی که کمکی برایمان  می فرستاد آن را قبول نمی کردم و پس می فرستادم   چرا که مطمئن بودم که مهر و محبت های او بدون منظور نیست و من نیز نمی خواستم آشیانه دیگری را ویران کنم .


بیشتر بخوانید: شکایت عجیب از دختر به جرم اغفال پسر!


متاسفانه این ماجرا آثار نامطلوبی بر روح و روان پسرم گذاشت چون او در سن نوجوانی بود و دوران حساسی را سپری می کرد. بعد از مدتی پسرم با اصرار ترک تحصیل کرد تا کمک خرجمان باشد برادرم تریلی داشت و به شهرهای مختلف کشور باربری می کرد  او قبول کرد که  پسرم به عنوان شاگرد راننده کنارش باشد.  

برادرم متاسفانه  به مواد مخدر اعتیاد داشت اما من به این  موضوع توجهی نکردم چون می خواستم پسرم  نزد   یک نفر  آشنا مشغول کار شود تا بتوانم از او مراقبت کنم اما بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم که پسرم  به صورت پنهانی سیگار می کشد هر چه او را نصیحت کردم که این کار آخر و عاقبت ندارد  گوشش بدهکار نبود تا این که مدتی بعد متوجه شدم که مواد مخدر سنتی نیز مصرف می کند هر چه تلاش کردم نتوانستم او را کنترل کنم و  در حالی که  به 18 سالگی رسیده بود مصرف مواد مخدر صنعتی را آغاز کرد هر چه سعی کردم که او را ترک بدهم موفق نشدم تا این که کارش به تزریق هروئین کشید.

اکنون پسرم به  30سالگی رسیده است و  به دلیل مصرف و تزریق مزمن مواد مخدر دیگر برای تزریق هروئین نمی تواند روی دست و پاهایش  رگی پیدا کند بنابراین به ناچار به داخل رگ های اندام های خصوصی اش مواد مخدر تزریق می کند که بسیار خطرناک است چند روز قبل تزریق مواد مخدر باعث پاره شدن رگ بدنش شده بود و من او را در حالی یافتم که داخل سرویس بهداشتی منزلمان  غرق در خون روی زمین افتاده بود.

او با مصرف مواد مخدر دچار  توهمات شدیدی می شود و من و پسر کوچک ترم را آزار می دهد. گاهی اوقات نیمه های شب تا صبح صدای حیوانات مختلف را در می آورد و ... شب گذشته در حالی با سر و صدای شدید از خواب بیدار شدم که متوجه شدم دو فرزندم با یکدیگر گلاویز شدند وقتی می خواستم آن ها را از یکدیگر جدا کنم  پسر بزرگم به من توهین و فحاشی کرد و کتکم زد و... دیگر کارد به استخوانم رسیده است و  نمی دانم برای حل مشکلم چه کاری انجام دهم  با این که فرزندم را بارها در کمپ های ترک اعتیاد بستری کردم اما او با مرخص شدن از کمپ دوباره به مصرف مواد مخدر روی آورده است. برای این که مدتی از آزارهای او در امان بمانم قصد بستری کردن مجدد او را در کمپ  داشتم اما کمپ های ترک اعتیاد یا به دلیل شیوع کرونا از پذیرش فرزندم خودداری می کنند یا این که درخواست مبالغی پول  را دارند که من توانایی پرداخت آن را ندارم...

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: