تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
مشاور اجرایی سهام عدالت اظهار کرد: حدود ۳۰ میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم داریم که بناست سهام آن‌ها در شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها مدیریت شود. بعد از برگزاری انتخابات و طی مراحل قانونی اگر سهامداران سجامی شده باشند سود آن‌ها به طور مستقیم پرداخت شده و اگر ثبت نام نکرده باشند از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری واریز می‌شود.

 سود سهام عدالت

رویداد۲۴ محمدرضا پوررضایی اظهار کرد: سامانه سجام در اختیار دارندگان سهام عدالت قرار گرفته تا خدمات مورد نیاز آن‌ها را به شکل مستمر ارایه کند و محدودیت زمانی در مورد آن صحت ندارد.

وی افزود: شاید بتوان گفت بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور پیش رو است که در بیشتر استان‌ها انتخابات مجامع عمومی برگزار شده و نوبت دوم آن نیمه دوم بهمن‌ماه برگزار می‌شود. کسانی می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند که در سجام ثبت نام کرده باشند. در بیشتر استان‌ها زمانی که تعیین شده به این علت است که افراد بتوانند در این انتخابات شرکت کنند. اما اینکه کسی در زمان مشخصی ثبت نام کرد از مزایای سامانه بهره‌مند شود و دیگری بهره‌مند نشود صحت ندارد.

مشاور اجرایی سهام عدالت تصریح کرد: حدود ۳۰ میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم داریم که بناست سهام آن‌ها در شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها مدیریت شود. بعد از برگزاری انتخابات و طی مراحل قانونی اگر سهامداران سجامی شده باشند سود آن‌ها به طور مستقیم پرداخت شده و اگر ثبت نام نکرده باشند از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری واریز می‌شود.


بیشتر بخوانید: ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱بهمن ۹۹


وی خاطر نشان کرد: برای اینکه شرکت‌های استانی شکل بگیرند پنج گام باید برداشته شود. شرکت ثبت شود، در بورس پذیرفته، نماد آن در تابلوی بورس بازگشایی شود، انتخاب هیئت مدیره و اصلاح اساسنامه مراحلی هستند که باید طی شوند. بعد از طی این مراحل شرکت‌های سرمایه گذاری در استان‌ها عملاً به عنوان متولی سهام عدالت سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند عمل می‌کنند؛ بنابراین از سهامداران خواهش می‌کنیم که در انتخابات نوبت دوم شرکت کنند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: