تاریخ انتشار: ۰۹:۳۷ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
عاملان اصلی آتش‌سوزی کمپ اعتیاد دستگیر شدند.

جزئیات آتش زدن کمپ ترک اعتیاد

رویداد۲۴  معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان رباط‌کریم اعلام کرد: شب گذشته یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد رباط‌کریم توسط معتادین بستری شده در آن کمپ و به کمک ۲نفر عامل از بیرون، به آتش کشده شده و جمعی از معتادین متواری می‌شوند.

مسؤول کمپ از طریق تماس با ۱۱۰ موضوع را اطلاع داده و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سریعاً دستور تشکیل یک حلقه حفاظتی و تشکیل چند تیم عملیاتی در سطح شهر را صادر کرد که سرانجام با تلاش بی‌وقفه عوامل انتظامی شهرستان عاملان اصلی آتش‌سوزی و طراحان نقشه فرار، دستگیر و بازداشت شدند.

یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد رباط‌کریم به طور عمدی طعمه حریق شد و افراد بستری در این مرکز با این نقشه از قبل طراحی شده پا به فرار گذاشتند.

حمید رزاقی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط‌کریم امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حادثه آتش‌سوزی که بامداد جمعه در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد رقم خورد با هدف فرار معتادین در حال بستری از این مرکز و کاملاً عمدی به نظر می‌رسد.

وی تأکید کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشته و فقط سالن آسایشگاه این کمپ دچار خسارت مالی شده است چرا که قبل از شعله‌ور شدن این مرکز افراد بستری پا به فرار گذاشتند.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: