تاریخ انتشار: ۱۷:۱۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، سرمربی ملوان بندر انزلی را به‌خاطر اظهار نظر‌های تند او پس از دیدار با خیبر خرم‌آباد تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

محرومیت مازیار زارعرویداد۲۴ دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و آرمان گهر سیرجان برگزار و از سوی محمد نصرتی سرمربی تیم پارس جنوبی جم، تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور پس از اتمام مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

ایمان نصرتی از عوامل منتسب به تیم پارس جنوبی به دلیل عدم اجرای رأی صادره مبنی بر محرومیت از ورود به ورزشگاه و ارتکاب تخلف در این مسابقه و اهانت به داور، به مدت دو ماه دیگر از ورود به استادیوم‌های ورزشی محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

تیم پارس جنوبی جم نیز به دلیل عدم نظارت بر رفتار ایمان نصرتی و تکرار تخلف برای سومین مرتبه توسط نامبرده، به برگزاری یک دیدار خارج از خانه (شهر جم) به عنوان میزبان با نظر سازمان لیگ و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رأی قابل تجدید نظر است.

دیدار تیم‌های ملوان و خیبر خرم‌آباد برگزار و از سوی مازیار زارع سرمربی تیم منتسب به ملوان انزلی، تخلفاتی مبنی بر نشر اکاذیب، توهین و افترا نسبت به مقامات فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال صورت گرفته که در خور صدور قرار دستور موقت بوده و تا اطلاع ثانوی، از تمامی مسابقات معلق و محروم است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: