تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
افشاگر بزرگ آمریکایی که چند روز است با نوشتن توییت‌های فارسی جنجال و حاشیه به پا کرده، در سومین توییت فارسی خود این بار سراغ موش و گربه نرفت.

سومین توییت فارسی ادوارد اسنودن/ حواشی توئیت های فارسی ادامه دارد

رویداد۲۴ ادوارد جوزف اسنودن با داشتن ۴.۹ میلیون فالوئر نخستین توییت فارسی خود را چند روز پیش با نوشتن عبارت «دیوار موش داره و موش گوش داره» در این شبکه اجتماعی با هواداران و دنبال‌کنندگانش به اشتراک گذاشت. بعد نوبت به توییتی مرموزتر رسید: «من فقط می‌گویم دلیلی وجود دارد که گربه‌ها محبوب هستند.»

در حالی که کاربران ایرانی سرگرم رمزگشایی از دو توییت اسنودن بودند، او فرصت را غنیمت شمرد و رفت سراغ توییت سوم: «من به شدت سطح فعالیت توییتر فارسی را دست کم گرفتم.» شیوه جمله‌بندی و استفاده از واژه‌ها نشان می‌دهد احتمالا یک نفر که با زبان فارسی آشنایی کامل دارد این توییت‌ها را برای افشاگر بزرگ می‌نویسد.

سومین توییت فارسی ادوارد اسنودن/ حواشی توئیت های فارسی ادامه دارد

سومین توییت فارسی‌زبان اسنودن در کمتر از دو ساعت بیش از ۱۳ هزار لایک خورده و هزاران نفر هم آن را ریتوییت کرده و برایش کامنت گذاشته‌اند. آیا توییت‌های فارسی این چهره مرموز ادامه می‌یابد؟ تنها حساب کاربری که اسنودن فالو دارد، حساب رسمی آژانس امنیت ملی آمریکاست؛ جایی که زمانی خودش در آن کار می‌کرد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
1
2
قطعن قراره یه اتفاقی تو ایران بیافته که اینچنین مرموز توییت میکنه
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
2
0
منظورش استفاده جاسوسی ار تویتتر است که مسولان و نظامیان دارند سیر میکنند و داده میدهند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: