تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰

بحرانی شدن شرایط استقلال سیاه‌نمایی است؟

کارشناس فوتبال با ابراز نگرانی نسبت به عملکرد آبی پوشان در لیگ برتر گفت: تساوی‌های پیوسته استقلال کم کم هواداران این تیم را نگران کرده است اما شرایط این تیم اصلا بحرانی نیست.

بازیکنان استقلال

رویداد۲۴ ایمان عالمی به نتایجی که آبی پوشان در چند هفته ابتدایی لیگ بیست و یکم کسب کرده اند اشاره کرد و اظهار داشت: ما هم مثل همه هواداران استقلال نگران امتیازات از دست رفته هستیم. امتیازاتی که می‌شود به طور کامل آنها را کسب کرد، اما متاسفانه یکی پس از دیگری از دست می‌رود و قطعاً در آینده بیشتر به ارزش امتیازاتی که در حال از دست رفتن است پی می‌بریم.

مربی پیشین آبی پوشان تصریح کرد: بازی با کیفیتی از سوی هیچیک از دو تیم استقلال و گل گهر دیده نشد. گویی هر دو تیم از شکست در این بازی ترس داشتند و بنا را بر گل نخوردن گذاشته بودند. این شرایط تنها در دربی‌ها حاکم است و به ندرت دیده شده که در بازی دیگری شاهد چنین شرایطی باشیم. اما ما که بیننده تلویزیونی این بازی بودیم برداشت مان این بود هر دو تیم از ترس باختن بی‌گدار به آب نزدند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: مساوی‌های پشت سر هم استقلال کم کم باعث نگرانی می‌شود. فردا نمی‌گویند استقلال خوب بازی کرد یا نه، پنالتی‌اش را گرفتند یا نگرفتند، داور چکار کرد. فقط می‌گویند پشت سر هم مساوی کرد؛ و البته امتیازات را می‌شمارند و جدول را بر اساس آن می‌چینند. پس فقط باید به فکر کسب امتیازات کامل بازی بود و نه چیز دیگر.


بیشتر بخوانید: پرسروصدا، ولی کم‌اثر؛ عملکرد ۳ شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات


عالمی در خصوص اینکه آیا این تیم در شرایط بحرانی قرار دارد یا خیر گفت: اینکه بخواهیم شرایط تیم را بحرانی بدانیم سیاه نمایی است. شرایط تیم اصلاً بحرانی نیست اما همانطور که گفتم نگران کننده است و با یک پیروزی می‌توان این نگرانی‌ها را از بین برد. کادر فنی استقلال تنها باید به این فکر باشند که در بازی‌های آینده پیروز شوند.

وی اضافه کرد: اینکه استقلال اصلاً گل نمی‌خورد خیلی خوب است و اینکه گل نمی‌زند خیلی بد است. بدتر از آن این است که حتی موقعیتی هم خلق نمی‌شود. خلا یک هافبک طراح به شدت در این تیم احساس می‌شود و جای تعجب دارد چرا در دوران نقل و انتقالات برای این پست که کلیدی ترین پست فوتبال است فکری نشد. استقلال فصل گذشته لااقل فرشید اسماعیلی را در این پست داشت که با وجود اسماعیلی هم کارشناسان تاکید داشتند باز هم به یک بازیکن دیگر در این پست نیاز هست. اما نه تنها بازیکن جدیدی به تیم اضافه نشد، همان اسماعیلی هم جدا شد.

مهاجم پیشین آبی پوشان خاطر نشان ساخت: گویا تا نیم فصل امکان جذب هافبک وجود ندارد و باید با همین داشته‌ها ادامه داد و این هنر مجیدی است که با همین بازیکنان و نفرات بتواند تیمش را حداقل تا نیم فصل در صف مدعیان حفظ کند تا برای نیم فصل دوم بازیکن یا بازیکنان مورد نیاز در این پست جذب شوند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما