تاریخ انتشار: ۱۶:۲۸ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

نخست وزیر اسرائیل: جهان به ایران فشار بیاورد تا غنی سازی را قبل از ادامه مذاکرات متوقف کند

در ادامه تقلای تل آویو برای سوء‌استفاده از وقفه ایجاد شده در روند مذاکرات وین، نخست‌وزیر اسرائیل گفت که قدرت‌های جهانی باید تهران را تحت فشار بگذارند تا غنی‌سازی اورانیوم را قبل از ادامه مذاکرات متوقف کند.

نخست وزیر اسرائیل: جهان به ایران فشار بیاورد تا غنی سازی را قبل از ادامه مذاکرات متوقف کند

رویداد۲۴  نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) گفت که قدرت‌های جهانی باید تهران را تحت فشار بگذارند تا غنی‌سازی اورانیوم خود را قبل از ازسرگیری دور دیگری از مذاکرات در وین متوقف کند.

به گزارش فارس، بنت در جلسه کابینه خود گفت: من از هر کشوری که در وین با ایران مذاکره می‌کند می‌خواهم که موضع محکمی اتخاذ کند و به ایران بفهماند که نمی‌توانند همزمان هم غنی‌سازی اورانیوم انجام دهند و هم مذاکره کنند.


بیشتر بخوانید: همه طرف‌های برجام علیه مواضع تهران/ متن توافق شده در ۶ دور گذشته تغییر می‌کند؟


نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی افزود: هدف ما این است که از پنجره فرصتی که بین دور‌ها باز شده استفاده کنیم تا به دوستان خود در ایالات متحده بگوییم «دقیقاً زمان استفاده از ابزاری متفاوت در برابر تاخت و تاز ایران در حوزه غنی‌سازی است.»

بنت در ادامه به گزافه‌گویی علیه ایران پرداخت و تهران را متهم کرد که رویکردی تهاجمی و قلدرمابانه برای «باج‌خواهی» از آمریکا به منظور برداشتن تحریم‌های موجود اتخاذ کرده تا به ادعای او بتواند از طریق پیگیری غنی‌سازی اورانیوم، "فعالیت‌های تروریستی جهانی" خود را تأمین مالی کند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اسرائیل
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
0
0
خوب یک به این آقای نا محترم بگوید که به دوستان همیشگی تات بفرمایید که شما هم نمی توانید همزمان هم تحریم کنید وهم مذاکره .
نظرات شما