تاریخ انتشار: ۰۰:۰۴ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳۶ نظر
عضو کمیته حقیقت‌یاب مجلس در گفت‌وگو با رویداد۲۴:

در سر مهسا امینی یک غده بوده است/ چون خون مهسا رقیق بوده، از گوشش خون بیرون زده است

جلال رشیدی کوچی عضو کمیته حقیقت‌یاب مجلس در خصوص فوت مهسا امینی گفته مهسا یک غده در سر داشته که بعد از عمل، دچار بیماری دیابت بی‌مزه شده که برای درمان آن، دارو مصرف می‌کرده که این دارو خون را رقیق کرده و یکی از دلایلی که از گوش او خون آمده به دلیل رقیق بودن خونش بوده است

جلال رشیدی کوچی

رویداد۲۴ زهرا ظهروند: جلال رشیدی‌کوچی عضو کمیته حقیقت‌یاب مجلس در خصوص فوت مهسا امینی به رویداد۲۴ گفته فوت مهسا امینی باعث خشم همه مردم شده و طی چند روز گذشته دلایل مختلفی در فضا‌های مجازی در خصوص فوت این دختر کُرد عنوان شده که نیروی انتظامی با انتشار فیلم روز حادثه، سعی در شفاف‌سازی دارد، اما مردم دچار شبهاتی در این خصوص شده‌اند و خواستار حقیقت هستند.

فیلمهای گشت ارشاد را دیدم، مهسا امینی کتک نخورده است

او می‌گوید: در دو جلسه‌ای که به منظور بررسی این موضوع برگزار شد، ویدئو‌های روز حادثه مشاهده و بررسی شد. ویدئو‌ها از لحظه پیاده‌شدن خانم امینی از ون تا لحظه‌ای بود که با برانکارد به آمبولانس برده می‌شود و این ویدئو‌ها به صورت پیوسته بود و به شخصه دو مرتبه ویدئو را کامل و با دقت نگاه کردم که ثانیه‌های آن تقطیع نشود، چون زمان و ثانیه‌ها در ویدئو مشخص بود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها می‌گوید: حقیقت امر این است که هیچ اتفاقی برای این خانم نیفتاده است و هیچ برخورد و ضربه و ضرب و شتمی انجام نشده است و زوایای دوربین‌ها به صورتی بود که می‌توان مستمر، مسیر را دنبال کرد. در واقع از لحظه‌ای که ایشان وارد حیاط می‌شود زاویه دوربین‌ها طوری است که با زاویه دوربینی که در راهرو است، کاملاً منطبق است و نشان می‌دهد که هیچ اتفاقی برای ایشان نیفتاده است. از زمان پیاده‌شدن از ون، دو دوربین او را رصد می‌کند و در راهرو نیز با دو دوربین رصد می‌شده است.


پدر مهسا امینی: دروغ می‌گویند که لباس مهسا با لباس فیلم متفاوت بود/ همه بدنش را پوشانده بودند تا کبودی‌ها را نبینیم/ با صدای بلند می‌گویم دخترم هیچ بیماری نداشت


رشیدی می‌گوید: این مطالب را عرض کردم که صادقانه بگویم هیچ برخوردی با ایشان انجام نگرفته است. مستنداتی که تا به امروز پزشکی قانونی به ما ارائه داده است، مشخص شده که هیچ برخورد فیزیکی یا ضرب و شتمی روی ایشان انجام نشده است، اما گزارش قطعی پزشکی قانونی دو هفته دیگر آماده می‌شود که در خصوص گزارش سم‌شناسی است؛ سم‌شناسی نه به این معنا که به او سم داده باشند، بلکه به معنای مشخص‌شدن دارویی است که مصرف می‌کرده است.

نماینده مرودشت می‌گوید: ایشان دارو مصرف می‌کرده و به شخصه تمام شبهات و ابهاماتی که در فضای مجازی وجود داشته را جمع کردم و بحث خون آمدن از گوش یا اینکه گفته بودند پلیس با مشت او را زده، همه را بررسی کردیم و همچنان در حال بررسی هستیم. حتی یک نفر گفته بود من دیده‌ام چندین بار سر او را به دیوار زدند. با تمام کسانی که آن‌جا بودند صحبت می‌کنیم و بی‌طرفانه و صادقانه آنچه که حق بوده را می‌گوییم.

خانواده مهسا امینی در فرمی که در بیمارستان پر کرده‌اند، نوشتند فرزندشان دارو مصرف می‌کرده است

او در خصوص اظهارات پدر مرحومه امینی مبنی بر بیمار نبودن فرزندش، گفت: این صحبت پدر ایشان که گفته دخترم بیمار نبوده، اشتباه است، چراکه دلیل منطقی برای بیماری او وجود دارد. هر شخصی که بیمار می‌شود پرونده پزشکی دارد و وقتی یک نفر وارد اورژانس می‌شود، فرم اولیه‌ای به خانواده او می‌دهند تا پُر کند و اگر بیماری زمینه‌ای دارد، بنویسد تا به درمان کمک کند. ما تمام دلایل را کنار همدیگر قرار می‌دهیم و بنده نه می‌خواهم دفاع کنم و نه توجیه و نه قضیه را رد کنم.

چون خون مهسا امینی رقیق بوده، از گوشش خون بیرون زده است

عضو مجمع نمایندگان استان فارس می‌گوید: بنده ادله را عرض می‌کنم و تصمیم با شما است. وقتی اعضای خانواده ناراحت باشند و استرس داشته باشند برای حفظ جان فرزندشان هر آنچه لازم باشد را می‌گویند، چون یک درصد احتمال می‌دهند مورد گفته شده به درمان کمک کند. در فرمی که خانواده خانم امینی پُر کرده‌اند، عنوان شده که بیماری داشته و چنین دارو‌هایی را مصرف می‌کرده است. پرونده پزشکی نیز برای سال ۸۷ و قبل از آن و بعد از آن داشته است. ایشان یک غده در سر داشته که بعد از عمل، دچار بیماری دیابت بی‌مزه شده که برای درمان آن، دارو مصرف می‌کرده که این دارو خون را رقیق کرده و یکی از دلایلی که از گوش او خون آمده به دلیل رقیق بودن خونش بوده و همه این‌ها در مرحله سم‌شناسی پزشکی قانونی بررسی می‌شود.

او می‌گوید: بنابراین ما ریز به ریز جزییات را بررسی می‌کنیم و با هیچ کسی تعارف نداریم. کسانی که بنده را می‌شناسند، می‌دانند سر این مسائل هزینه بسیاری می‌دهم، اما دنبال حق و حقیقت هستم. فوت ایشان بسیار بااهمیت است، اما زمینه بروز حوادث اخیر نیز اهمیت دارد. با فوت ایشان، کشور هزینه می‌دهد، چه کسی که موافق گشت ارشاد است، چه کسی که مخالف است، چه کسی که با بدحجابی موافق است، چه کسی که چادری و بی‌چادر است، همه در کشور با این حوادث رخ داده هزینه می‌دهیم و امنیت به خطر افتاده است.

نماینده مرودشت با اشاره به ایجاد دوقطبی‌شدن حجاب در جامعه گفت: در این دو قطبی ایجاد شده، همه آسیب می‌بینند. به دنبال این هستیم که این روش اصلاح شود تا دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم. بایستی عملکرد گشت ارشاد را طی ۱۵ الی ۲۰ سال گذشته ارزیابی کنیم و محاسن و معیاب آن را بسنجیم و هر طرف که سنگینی کرد، اصلاح شود، چراکه عقل حکم می‌کند مسیر را اصلاح کنیم.

او با اشاره به خشم مردم در این چند روز، تصریح کرد: ما باید خشم مردم را بفهمیم و همه را ضدانقلاب ندانیم. بسیاری از افراد جامعه به دلیل وضع موجود و فشار‌های اقتصادی ناراحت هستند و یک زمینه‌ای برای اعتراض به وجود می‌آید که البته بنده مخالف اعتراض هستم، چون ره به جایی نمی‌برد و بعد از چند روز، خشم فروکش می‌کند، بنابراین راه اساسی نیست. باید همان‌طور که رییس مجلس گفت این مسیر غلط را اصلاح کنیم.

عضو کمسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: حتماً نباید یکی فوت کند تا به فکر اصلاح باشیم. بنده سه ماه قبل، داد زدم و گفتم این نحوه برخورد گشت ارشاد آسیب می‌زند. این کار نیروی انتظامی نیست و کار دستگاه‌های فرهنگی است. یکی از علل ایجاد دوقطبی در جامعه، گشت ارشاد و بخشی هم رسانه و بخشی هم مسئولان هستند و هر کسی که به سهم خود در ایجاد این دوقطبی کمک کند، به این کشور خیانت می‌کند، اما نباید کورکورانه صحبت کنیم و صد درصد نیروی انتظامی را نقد یا از آن دفاع کنیم که اشتباه است، باید حق و حقیقت را گفت.

او می‌گوید: اگر ما نسبت به عملکرد سلیقه‌ای گشت ارشاد انتقاد داریم، به منزله موافقت با بدحجابی نیست و ما را با امثال مسیح علی‌نژاد یکی نکنند، ما با حجاب مشکلی نداریم، ما با عملکرد دارای ایراد یک جزء مشکل داریم و با کل مشکل نداریم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳۶
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
5
33
کمیته ماستمالی نه حقیقت یاب
مثل چی دارین دروغ میگین هر کی م ازین زنده خواران و حرفاشون جانبداری کنن شغالهای مترصد تیکه استتخوان هستن
پس چرا برای دفن مهسا عجله داشتین؟؟؟؟؟
اگه راست میگین چرا این یافته هاتونو نخواستین از طریق کالبد شکافی ثابت کنین؟؟؟
جنازه رو سریع دفن کردین نذاشتین خانواده ش ببینن و خاطرشون جمع بشه که ضرب و شتمی در کار نبود حالا هم پزشکی قانونی رو از آن خود کردین که ماست مالی کامل بشه ریختن خون بیگناه برای شمامثل آب خوردنه
پاسخ ها
نائب
| United States of America |
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
خدا این دختر را ببامرزد؛که تو و اربابت رضا پالانی و مسیح قمیکلا صیغه ای از خونش به دنبال اهدافتان هستید،رضا الاف کامنت نویس؛تو تکه استخوان که را لیس میزنی؛تو سرت در کدام آخور گرم است؛بی غیرت مزدور رضا پالانی،
تایید کن رویداد
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
آنچه را که دید
نگرانی و اضطراب
نیش کلام
زخم زد برو برو
زخم زبان
نیش و زخم
ستمدیده
دختران بینوا
فاجعه در جامعه
دشمن انسانیت
دشمن زن و مرد
دشمن خدا بود
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
منافقانه زخم سیاه
نیش کلام زخم زبان
دشمن انسانیت
دشمن خدا بود
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
ناقص الخلقه های پان ترک خفه ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
3
25
خانم ابتکار ؛ آقای پزشکیان و پدر مهسا امینی تاکید دارند که فیلم های نیرو انتطامی تقطیع شده؛ حتی در همان فیلم کوتاه و بی صدا نیرو انتطامی کلی تضاد هست و بسیار فیلم کوتاه شده؛ چه طور آقای رشیدی می فرمایند فیلم هارو کامل چک کردند و ضرب و شتمی صورت نگرفته در صورتی که پدر مهسا امینی تاکید داره که جای کبودی بر روی بدن فرزندش بوده؟.
با اینهمه تناقض بالاخره علت فوت این دختر بی گناه چی بود؟

متاسفانه بعد از ماجرا هواپیما اوکراین دیگر نمی شود به حرفا و عدله مسئولان جمهوری اسلامی اعتماد کرد؛ مردم اگر خاطرتان باشد در آن ماجرا اگر فشار جامعه جهانی نبود مقصران اصلی حادثه هیچ گاه اعتراف نمی کردند و تا روز آخر میگفتن یک حادثه بوده. چه قدر شباهت بین ماجرا برای هواپیما اوکراین و فوت مهسا امینی بسیار است.
یکی از فرانسه
|
France
|
۰۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
1
6
سپاس که پيامِ پيشين مرا منتشر کرديد و مرا به خاطرِ احتمالي که در موردِ منتشر نکردنِ آن از سوي شما داده بودم، شرمنده کرديد. اين پيامِ حاضر را نيز باز خود دانيد. من هم‌چنان برايِ خودِ شما مي‌نويسم که روزنامه‌نگار هستيد:
من هيچ‌گونه نظر مثبت يا منفي نسبت به آقاي جلال رشيدي کوچي ندارم. ايشان عضو کميته «حقيقت»ياب مجلس است. من به عنوانِ يکي از خواننده‌هاي سايت شما منتظر «حقيقت»گويي نيستم، بلکه بي‌صبرانه منتظرِ «حقيقت»نمايي هستم. اين که ايشان بيايند و «بگويند» که اين است «حقيقت»ي که من «يافته ام»، برايِ من جالب نيست هرچند که آن را خواهم خواند. آن‌چه من در انتظارِ آن هستم «نماياندن» يا «نشان دادن» آن «حقيقت» از سوي ايشان يا هر مسئول ديگر است. مثلاً در موردِ بيماري خانم مهسا اميني، هر «حقيقت»ي که ايشان مي‌يابند لابد بر «مدرک‌»هايي استوار است. من (من نوعي و من شهروند، نه مني که دارم اينها را مي‌نويسم که البته مگر شهروند بودن کاره‌اي نيستم) خواهان ديدنِ آن «مدرک»ها هستم. مهسا اگر دارويي مصرف مي‌کرده، آن را پنهاني و قاچاقي که نمي‌خريده. لابد يک نسخه‌اي از يک پزشک داشته و آن را از داروخانه‌اي خريده است. من خواهانِ ديدنِ آن نسخه‌ با نامِ آن پزشک و فروشِ آن دارو با مُهرِ داروخانه به عنوانِ مدرک هستم. من خواهانِ ديدنِ سندهايِ جرّاحي مغزِ او در پنج سالگي هستم و اين‌که آيا بعد از آن زير مراقبت پزشکي بوده است يا نه. يعني مدارک بيمارستاني و درمانی. بسيار تأسّف‌آور و حتّي شرمگين کننده است که سيتي اسکن مهساي ما را نه روزنامه‌نگارهايِ خود ما، بلکه يک تلويزيون عربستان سعودي منتشر کند (که نامِ فريب‌دهنده آن خود سزاوار شکايت به مراجع بين‌المللي از سوي ايران است). آخر ما ديگر در روزگاري نيستيم که هر کسي، ولو «عضو کميته حقيقت‌ياب مجلس» بيايد به ما بگويد که من دارم «حقيقت» را به شما مي‌گويم و شما هم مرا باور کنيد. من مي‌خواهم خودم به آن «حقيقت» برسم. در نتيجه ضروري است که اسباب و لوازم آن برايِ من فراهم شود. بسيار ناپذيرفتني است که مهسا را فوري و به گفته پدر او زوري خاک کردند و دو روز نگذاشتند که چند پزشک تن او را معاينه کنند تا آقاي جلال رشيدي کوچي «حقيقت» خود را بر اساس سند و مدرک به ما «نشان بدهد». من نمي‌توانم از پدر مهسا بخواهم که براي من سند بياورد که روي تن دخترش کبودي ديده است. چون او را دیگر مصراً خاک کرده اند. امّا به حق مي‌توانم از آقايِ رشيدي کوچي که عضو کميته «حقيقت»ياب مجلس است بخواهم که برايِ من سند بياورد که روي تن او کبودي نبوده است. پس باید نبش قبر کنند و کالبدشکافی دقیق انجام بگیرد. يکديگر را به دروغ‌گويي متهم کردن «درد»ي دوا نمي‌کند. «حقيقت» بايد با سند و مدرک همراه باشد. آن وقت راست و دروغ خود به خود نمایان می شود.
سپاس‌گزار که خوانديد.
پاسخ ها
جواد
| Canada |
۰۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
درود بر ادب و شرفت،ایکاش آقای رشید شاگردی شمارا می کرد.««مهسا اگر دارويي مصرف مي‌کرده، آن را پنهاني و قاچاقي که نمي‌خريده. لابد يک نسخه‌اي از يک پزشک داشته و آن را از داروخانه‌اي خريده است. من خواهانِ ديدنِ آن نسخه‌ با نامِ آن پزشک و فروشِ آن دارو با مُهرِ داروخانه به عنوانِ مدرک هستم. من خواهانِ ديدنِ سندهايِ جرّاحي مغزِ او در پنج سالگي هستم و اين‌که آيا بعد از آن زير مراقبت پزشکي بوده است يا نه. يعني مدارک بيمارستاني و درمانی. »»
من
|
Canada
|
۰۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
6
18
یک تار موی مسبح علینژاد صد شرف دارد به تو و امثال تو . وقتی یک گدای پاپتی از پشت کوه می آید و می شود نماینده مجلس ، نتیجه تحقیق و تفحصش هم می شود این . اگه تو نماینده های مجلس این شجاع شون باشه وای بحال ترسوهاشون .
پاسخ ها
نائب
| Germany |
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
تف به شرف تو ،اسم اون زنیکه صیغه ای علینژاد را نیاور که تماما بدنبال به بازی گرفتن این دختران برای اهداف خود است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
چيزي كه اين مملكت را نگه داشته و نگذاشته كه امريكا و منافقين انرا قورت بدن، صداقت و دلسوزيهاي امثال اين نماينده است. ما هنوز هم از انقلاب و امام خود و خون شهداي اين مرز و بوم پاسداري ميكنيم تا كور شود هرانكه نتواند ديد.
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
2
22
بیماری های مهسا امینی چیزی از جنایت های اینا کم نمی کند.
سپیده رشنو را هم تا سر حد مرگ شکنجه کردند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
2
21
آبروی استان فارس رو بردی،،، تو نماینده هستی مثلا؟!! مگه با جماعت ابلهان طرفی مرد حسابی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
2
20
آیا میتوان نام این فرد را انسان گذاشت؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
2
19
آقا شماها چرا اصرار دارید که دست همه رو بگیرید به بهشت ببریدشماها مال وثروت این جامعه رو به ملت‌های دیگر می دهید تو آن کشورها وضع حجاب چطور است چرا بواسطه پولهایی که بهشان می دهید در باره حجاب آنها اعمال نظر نمی کنید آیا آنها مسلمان نیستند اگر نیستند چرا پول این ملت رو به آنها می دهید در احکام الهی هم ذکر شده که به مردان امرکرده نگاهشان را فرو بکاهند چرا می خواهی زنان را اسیر کنی
اساسا چرا هزینه هایی را که به سایر کشورها صرف تسهیل ازدواج جوانان و ایجاد شغل برای اینها نمی کنید!؟
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
2
19
انتظاری بیش از این از شما جماعت جاهل نمیرفت.فقط حواستون باشه که کل دنیا دارن رفتارها و حرکات مشمئز کننده شما رو رصد میکنن
هوشنگ دولتشاهی
|
United States of America
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
1
17
مورد قبول نیست به هیچ وجه والسلام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
1
16
دکتر کی بودی تو؟
پاسخ ها
مازیار
| Russian Federation |
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
والا من خودم دکترم. تا حالا جمله چون خون رقیق شد از گوشش زد بیرون را نه شنیدن نه می فهمم . مرد حسابی گوش یک فضای بن بست است . خونریزی از گوش یعنی یا به خود گوش ضربه خورده یا کلا قاعده جمجمه شکسته و لذا آن بن بست باز شده و خون از داخل جمجمه می تونهه از را گوش بیرون بیاد . یعنی کتک خورده .
نائب
|
United States of America
|
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
20
5
یکی از مامورانتان اشتباه کرده،گناه کرده؛قبول کنید؛عدز خواهی کنید قال قضیه را بکنید؛اعتماد عمومی جلب میشود
اگر اینطور ادامه دهید؛سگان مزدور پالانی؛میخواهند از خون این دختر بیگناه برای خود سو استفاه کنند.لعنت بر هر پالانی و دختران هرزه رضا
پاسخ ها
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
از پان ترکهای ناقص الخلقه انتظار منطق در گفتمان نیست ساکت شو بخز یه گوشه
محمد نجاتی
| Switzerland |
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
نائب!

میگم شما پان تورک ها از کی تا حالا طرفدار جمهوری اسلامی شدید؟!!
جدای از پرچمت که گاهی از آلمان، هلند، کشور های اسکاندیناوی و ... است، چقدر شبیه سید علی عربی (تویسرکانی) شدی؟

این بار شبیه به قول رضا زنده خواران شده ای.
البته نقطه ی مشترک پان تورک ها و جمهوری اسلامی نفرت بی حد و حساب از پهلوی است.
نائب
| Germany |
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
کر دستم روزی به تو برسد سرت را در چاه توالت فرنگی مخصوص محمدرضا در طویله نیاوران فرو میکنم تا با بوی چاه توالت همایونی اشنا شوی
د
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
پالان که روی دوش پدرت بوده بی بوته ی بی وجود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
2
14
خر‌خودتی‌و‌جد‌و‌آباءت‌است‌الاغ‌تو‌در‌محضر‌هزاران‌پزشک‌صحبت‌می‌کنی‌خاک‌بر‌سر‌کفتاری‌که‌یک.استخوان‌هم‌جلو‌تو‌می‌اندتزد
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
0
10
ماکیاولی پیش شما لنگ میندازه.
یک تنه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
0
3
یک تنه میخوای این همه جنایت گردن بگیری
211
|
Netherlands
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
0
5
با وجود تمام انتقاداتی که از بعضی از سیاستهای این سایت دارم.اما در پوشش واقعه اخیر در بین رسانه های داخلی بالاترین نمره رو در اطلاع رسانی با وجود محدودیتها میگیره. و جا داره از سردبیر سایت تشکر کنم.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
0
8
کثافت تو مثلا اهل نماز روزه ای اینقدر واضح دروغ میگی شما بیشرفها برای حفظ منافع تون هم غلطی حاضر کنید . همین باعث دلزدگی و دین زدگی مردم میشود.
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
1
5
شما پرونده با سند مدرک را مخدومه میکنید و تفسیر به رای میکنید هیچکس کاری نمیتواند بکند همین فیلم را در دادگاه قبول نمیکنید و حق را با باطل عوض میکنید میخواهید ما باور کنیم گیرم حقیقت آن باشد که میگویی واقعیت چیست نمیشود فیلم را سانسور کرده باشند و نرم افزاری نیست که زمان فیلم را کش داده باشد شما در دادگاه حتی این شرط ها قابل اعمال نبود فیلم را مدرک نمیدانید آیا آموزش باید حتما حضوری باشدنمیشد با یک سیدی آموزشی کار انجام داد و هزینهآن را از متهم با شماره ملی و حساب یارانه گرفت حتما باید تحقیر کرد تا جایی که از روی غیرت سکته کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
0
3
اینقدر خون به دل این خانواده داغدار نکن آقای مثلا نماینده.
ناشناس
|
Hungary
|
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
3
1
عجب 2.5_31/6
پالانی پوشی لایق تن شماست
وقتی آن پالانی که مرصع نشان همایونی را که پالان بزرگ به بابایت داده خیلی دیدنی میشوی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
اشتباه مثبت دادم.
ناشناس
|
Hungary
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
5
0
عجب 2.5_31/6
پالانی پوشی لایق تن شماست
وقتی آن پالانی که مرصع نشان همایونی را که پالان بزرگ به بابایت داده خیلی دیدنی میشوی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
1
4
نماینده مرودشت گه میل فرمود، بیسواد پشت کوهی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
0
0
خانم مژگان افتخاری
نظرات شما