تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ - ۰۵ آبان ۱۴۰۱

شوک شبانه آمریکا به بازار دلار

اقتصادنیوز: برخی از سکه بازان با اشاره به تحریم‌های جدید و یکه تازی دلار در بازار شبانه می‌گفتند این امر ممکن است بر روی نوسانات فلز گران بها داخلی اثر بگذارد و قیمت سکه به سمت بالا حرکت کند. با این حال دسته از فعالان بازار از احتمال تکرار سناریو دیروز در بازار دلار و سکه امروز سخن گفتند.

شوک شبانه آمریکا به بازار دلار
رویداد۲۴ به گزارش اقتصادنیوز، بازار سکه در چهارمین روز آبان ماه نیمه تمام ماند. از نیمه ظهر به آن طرف ترس از تجمعات موجب شد بازار سکه بسته و تعطیل شد و خرید و فروش‌ها قفل شود. قیمت سکه دیروز دنده معکوس زد و با ۱۴ میلیون و ۸۹۴ هزار تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با روز سه شنبه ۲۸ هزار تومان کاهش را نشان می‌دهد.

شوک شبانه آمریکا به بازار دلار

شب گذشته آمریکا از بسته تحریمی جدید خود علیه ایران رونمایی کرد و به تبع آن قیمت دلار آرایش صعودی به خود گرفت. هسته سخت دلار دیشب شکسته شد و اسکناس آمریکایی در تهران به مرز ۳۳ هزار تومان رسید.

پیش بینی قیمت سکه از مسیر دلار

برخی از سکه بازان با اشاره به تحریم‌های جدید و یکه تازی دلار در بازار شبانه می‌گفتند این امر ممکن است بر روی نوسانات فلز گران بها داخلی اثر بگذارد و قیمت سکه امروز به سمت بالا حرکت کند.

با این حال عده‌ای دیگر معتقد بودند که احتمالا بازار ارز تهران با مداخله ارزی بازار ساز نوسان محدودی را ثبت خواهد کرد. این دسته از فعالان بازار از احتمال تکرار سناریو دیروز در بازار دلار و سکه امروز سخن گفتند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت دلار
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: