تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - ۰۸ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج انجام شد:

نشست مدیرعامل گروه سایپا با مسئولین سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جمع مسئولان سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ و اعضای شورای پایگاه بسیج سایپا فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

نشست مدیرعامل گروه سایپا با مسئولین سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ

رویداد۲۴ به گزارش سایپانیوز، محمدعلی تیموری در این نشست گفت: بسیج یادگار حضرت امام (ره) و فرهنگ بسیج همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند نشأت گرفته از روحیه‌ی ایمان و ایثار توأم با تلاش انقلابی است که می‌توان با جاری کردن این فرهنگ در سازمان بسیاری از مشکلات را پشت سر گذاشت.

او افزود: در حوزه درون سازمانی و تولید باید فرهنگ و منش بسیج ساری و جاری شود و در حوزه کیفیت، همه کارکنان برای افزایش کیفی محصول تلاش نمایند و این فرهنگ متعالی باید در زنجیره کیفیت، کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از هدر رفت پول و سرمایه و سایر عملکرد سازمانی نیز اجرایی شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: آرامش و امنیت جامعه لازمه آرامش در داخل سیستم است و باید با تولید محصول مناسب، با کیفیت و در خور شان مردم کشورمان، رضایت مندی را افزایش داد و بر همین اساس باید همه تلاش کنیم تا مشکلات موجود را برطرف کنیم.

در ادامه این مراسم سرهنگ قاسم ممی خانی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ هم ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت: از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ایران به روش‌های مختلفی، چون راه اندازی جنگ‌های فیزیکی، نرم، سیاسی، اقتصادی و اکنون ترکیبی در تلاش هستند که به این انقلاب ضربه بزنند که خوشبختانه با هوشیاری و بصیرت مردم شکست خورده اند.

او افزود: بسیج در حوزه ماموریت‌های تخصصی، رفع موانع تولید را دنبال می‌کند و خوشبختانه از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون بالغ بر ۱۱۴ موضوع شناسایی و با پیگیری‌های انجام شده در وزارت خانه‌ها و سازمان‌های مرتبط بسیاری از آن‌ها به نتیجه رسیده و بقیه نیز در دست پیگیری جهت رسیدن به نتیجه مطلوب است.

گفتنی است در پایان این برنامه کارت بسیج افتخاری فعال از سوی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ برای مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا صادر و به ایشان اهدا شد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
مرضیه نیکنام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
0
0
کاش ماشین های کوییک معمولی وکوییک ار.ثبت نام بیشتر مزاشتین تا افراد کم در ام بیشتری بتوانند صاحب ماشین بشن با تشکر.
نظرات شما