تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - ۲۸ آبان ۱۳۹۵
باشگاه بزرگ انگلیسی تا پایان فصل جاری مهاجم تیم ملی را زیر نظر دارد.
رویداد۲۴-باشگاه بزرگ انگلیسی تا پایان فصل جاری مهاجم تیم ملی را زیر نظر دارد.

 باشگاه لیورپول سردار آزمون را برای فصل آینده زیر نظر گرفته است. فوکوس آنها روی سردار به این معنا نیست که او به طور قطع به این باشگاه ملحق خواهد شد. لیورپول تا پایان فصل آزمون را زیر نظر می گیرد. آنها در حال حاضر روی مهاجم ایرانی نظر مثبتی دارند منتهی او باید تا پایان فصل این روند خوبش را ادامه دهد. بی شک زیر نظر بودن، می تواند آزمون را هم با انگیزه تر کند.
سردار آزمون در تیم ملی دوستانی دارد که آنها را در جریان وضعیتش می گذارد. اتفاقا یکی از آنها حرف جالبی به سردار زده است؛ اینکه تا وقتی پیشنهاد به دستش نرسید، زیاد به چنین موضوعی نپردازد. به همین دلیل بود که او اخیرا واکنش نشان داد و گفت هیچ پیشنهادی از هیچ باشگاهی ندارد. موضوع انتقال سردار به لیورپول در حالی بزرگ شده که این باشگاه انگلیسی هنوز نامه ای برای باشگاه روستوف ارسال نکرده است و تنها آنها از طریق یک کانال قوی، برای جذب این بازیکن چراغ سبز نشان داده اند.
گویا پشت انتقال سردار به اروپا یکی از بزرگترین مدیر برنامه های فوتبال قرار دارد؛ فردی که در فوتبال انگلیس بروبیایی دارد. او از قبل روی سردار نظر مثبت داشته و گویا در لابلای تمام انتقال های بزرگش می خواهد انتقال سردار به لیورپول را هم رقم بزند. این مدیر برنامه معروف فوتبال سه بازیکن در لیورپول دارد که هر کدام قراردادهای نجومی دارد؛ از جمله کوتینیو.
سردار برای رفتن از روسیه به رضایتنامه نیاز دارد. درباره قرارداد او هیچکس توضیح واضحی نمی دهد. باشگاه روبین کازان همچنان ادعای مالکیت سردار را دارد و در فیفا این شکایت را بار دیگر به جریان انداخته است. باشگاه روستوف هم خود را مالک این بازیکن می داند. خبرها درباره قرارداد او متناقض است. یک بار می گویند با روستوف دو ساله بسته و بار دیگر می گویند او قرار داد ندارد اما هر چه هست گویا کلید حل تمام این معماها در اختیار قربان بردیف است. او عامل انتقال سردار به روسیه و روبین کازان بود. وقتی به روستوف رفت، سردار را با خود به این باشگاه برد، در حالی که کازانی ها با او قرارداد داشتند. بردیف گویا قدرت ویژه ای در فوتبال روسیه دارد و تنها اوست که می تواند همه چیز را مشخص کند.


منبع: خبرآنلاین
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: