تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
نماینده ارومیه در گفت‌وگو با رویداد۲۴:

لابی فاطمی امین خیلی قوی است، مدام افراد را پیش نمایندگان می‌فرستد تا سازش کنند/ وزیر صمت حوصله کار کردن ندارد

روح الله حضرت‌پور نماینده ارومیه سومین بار است که آقای فاطمی امین وزیر صمت جلوی دوربین تلویزیون می‌آید و مدام وعده وعید می‌دهد که فردا فلان کار انجام می‌شود و واردات ماشین را آغاز می‌کنیم و قرعه کشی قطع می‌شود و... متاسفانه وزارت صمت مسخره‌خانه شده است. 

روح الله حضرت پور نماینده ارومیه

رویداد۲۴ محمد آیتی: در جلسه علنی دوشنبه ۲۸ فروردین، استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شد. هرچند فاطمی، پیش از این یک بار استیضاح شده بود و با رای بالا در سمت خود ابقا شد، اما به نظر می‌رسد این‌بار مخالفان‌تری دارد. روح‌الله حضرت پور نماینده ارومیه و یکی از استیضاح‌کنندگان وزیر صمت به رویداد۲۴ می‌گوید: خداوکیلی لابی آقای فاطمی امین خیلی قوی است و اطرافیانش در تلاشند که بسیاری از نماینده‌ها را منصرف کنند، ولی من می‌گویم این کار‌ها به جایی نمی‌رسند.

وی می‌گوید: سومین بار است که وزیر جلوی دوربین تلویزیون می‌آید و مدام وعده وعید می‌دهد که فردا فلان کار انجام می‌شود و واردات ماشین را آغاز می‌کنیم و قرعه کشی قطع می‌شود و... متاسفانه وزارت صمت مسخره‌خانه شده است. آقای فاطمی امین بنده خدا آدم خوبی است، ولی این‌کاره نیست و من هم سومین بار است که استیضاحش را امضا می‌کنم، چون دینی به مردم دارم و اطلاع‌رسانی هم کردم. چه استیضاح رای بیاورد و چه نیاورد، من باز هم پای کار هستم. 

حضرت پور می‌گوید: از طرف وزیر، خیلی افراد را فرستادند که با نمایندگان صحبت کنند که امضایشان را پس بگیرند و حتی به آن‌ها می‌گویند که بیایید و با وزیر جلسه داشته باشید و سازش کنید. این اتفاق، هم از بیرون و هم از طرف نماینده‌ها پیش آمد، ولی من هیچ سازشی ندارم و حافظ منافع مردم هستم. 

نماینده ارومیه می‌گوید: هر محفلی می‌رویم، مردم از قیمت خودرو گلایه دارند و اصلاً وزارت صمت برای این موضوع، هیچ مسئولی ندارد. خودرو هیچ مسئولی نداشت که یک نفر بیاید و بگوید چرا قیمت‌ها به این صورت است و توضیحی بدهد و به همین خاطر، وزیر حقش هست که استیضاح شود زیرا از سمت وزیر صمت یک قدم برداشته نشده است و صحبت‌ها و صورت‌جلسه‌ها نیز در دفتر خودش مانده است. 

وی در واکنش به اینکه آقای فاطمی امین می‌گوید بعضی مسائل در اختیار من نیست، گفت: اگر در اختیارش نیست، برود خانه‌اش بنشیند و با خانواده‌اش باشد. دغدغه ما فقط خودرو نیست، ولی خودرو بحث روز شده است. قیمت مواد شوینده، خوراکی و... در بازار که زیر نظر وزارت صمت است، ول شده است. از طرفی، در حوزه معادن هم مشکل داریم.

حضرت پور می‌گوید: من به خاطر حوزه انتخابیه و مشکلاتی که وجود دارد، استیضاح وزیر صمت را امضا کرده‌ام و فضای مجلس هم برای برخورد با آقای فاطمی امین، جدی است.

وی در پاسخ به اینکه چرا با وجود مشکلات گسترده در حوزه صنعت، معدن و تجارت، دولت مدام از آقای فاطمی امین حمایت می‌کند؟ گفت: این کار درست نیست، چون مردم با هزاران امید به آقای رئیسی رای دادند و او هم باید افراد کاربلد را انتخاب می‌کرد و فاطمی امین کاربلد نیست. او فقط جلوی دوربین وعده می‌دهد. بروید تحقیق کنید تا ببینید که هیچ‌کدام از وعده‌های وزیر صمت تحقق پیدا نکرده است. وزیر مسئول است و باید معاونانش را از افرادی قوی انتخاب کند. فاطمی امین، وزارتخانه را ول کرده و اصلاً حوصله این کار را ندارد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استیضاح
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۳۱
0
5
خاک برسرچنین وکلایی که هرگونه بخواهند میچرخانندشان،
شخص
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۷
0
1
آقای فاطمی امین با شاسی بلند هایی که داده به اندازه کافی آتو جمع کرده.

بعد از اتمام این دولت فساد های دوره محمود به جوک تبدیل می شه.
نظرات شما
پیشخوان