تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

عجیب‌ترین گل زندگی کیلیان امباپه را ببینید! +فیلم

گلی که کیلیان امباپه در دیدار دیشب پی‌اس‌جی مقابل لوریان به ثمر رساند با اعتراض شدید تیم مهمان مواجه شد.

عجیب‌ترین گل زندگی کیلیان امباپه را ببینید! +فیلم
رویداد۲۴ پاری سن ژرمن در هفته سی و سوم لیگ یک فرانسه در خانه‌اش پارک دو پرنس به مصاف لوریان رفت. تیم مهمان در دقیقه ۱۵ توسط انزو لو فی به گل رسید، اما کیلیان امباپه در دقیقه ۲۹ کار را به تساوی کشاند. گلی که امباپه به ثمر رساند جنجالی شد. درحالی‌که توپ برای شروع مجدد روی زمین کاشته شده بود، پاریسی‌ها از تعلل بازیکنان لوریان استفاده کردند و خیلی سریع توپ را به گردش درآوردند و همین توپ وارد دروازه آن‌ها شد. بازیکنان و نیمکت لوریان به شدت به داور معترض بوده و معتقد بودند این گل باید مردود شود.

حتی داور مسابقه هم از حرکتی که بازیکنان پی‌اس جی انجام داده بودند شوکه شده بود و به نظر می‌رسید توضیح دادن ماجرا برای بازیکنان لوریان برایش دشوار است.

برخی ممکن است به امباپه برای فرصت‌طلبی‌اش تبریک بگویند و برخی دیگر ممکن است او را متقلب بدانند. اما او در واقع از یک گاف بزرگ بازیکنان لوریان به نفع تیمش استفاده کرد. ماجرا از آنجا شروع شد که یک بازیکن لوریان روی پای امباپه تکل رفت و درحالی‌که همه منتظر بودند این صحنه توسط VAR بررسی شود تا پنالتی بودن یا نبودن صحنه مشخص بشود ناگهان استادیوم پارک دو پرنس منفجر شد و امباپه را دیدیم که در حال شادی کردن است. او با یک فرصت‌طلبی گل تساوی تیمش را زده بود.

جالب اینجاست که کسی صحنه حرکت امباپه را ندیده است، چرا که پخش تلویزیونی در این ثانیه‌ها مشغول پخش مجدد حرکت آهسته صحنه مشکوک به پنالتی بود. با بازگشت دوربین به استادیوم امباپه در حال لبخند زدن و جشن گل دیده شد.

اما اعلام شد که دروازه‌بان لوریان، ایوون مووگو، توپ را به زمین می‌گذارد و منتظر تصمیم کمک‌داور ویدیویی می‌شود، اما امباپه با فرصت‌طلبی از این اشتباه استفاده کرده و با یک توپ‌ربایی سریع به راحتی توپ را وارد دروازه می‌کند.

با وجود خشم بازیکنان لوریان و حتی شگفت‌زدگی مشخص در صورت داور مسابقه در نهایت او اعلام کرد هیچ خطای قانونی‌ای انجام نشده و گل مردود نخواهد شد.

برچسب ها: کیلین امباپه
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان