تاریخ انتشار: ۲۲:۱۷ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

هواداران پاری سن ژرمن: مسی را اخراج کنید

هواداران پاری سن ژرمن با شعار «از مزدوران خسته شدیم و مسی را اخراج کنید» اعتراض خود را به سفر غیر قانونی مسی به عربستان نشان دادند.

هواداران پاری سن ژرمن: مسی را اخراج کنید

رویداد۲۴ هواداران افراطی پاری سن ژرمن برابر باشگاه تجمع کردند و با شعار علیه لیونل مسی خواستار اخراج او شدند. به نقل از اسپورت، واکنش به سفر جنجالی لیونل مسی به عربستان همچنان ادامه دارد و این بار نوبت به هواداران پاری سن ژرمن رسید تا علیه او تجمع کنند.

هواداران افراطی باشگاه پاری سن ژرمن جلو این باشگاه تجمع کردند و علیه مسی شعار سر دادند. هواداران پاری سن ژرمن با شعار «از مزدوران خسته شدیم و مسی را اخراج کنید» اعتراض خود را به سفر غیر قانونی مسی به عربستان نشان دادند.

لیونل مسی بعد از شکست برابر لوریان، فرانسه را ترک کرد و در سفری برنامه‌ریزی شده راهی عربستان شد. این سفر مسی بدون هماهنگی با سرمربی پاری سن ژرمن و مدیر ورزشی باشگاه بود و اعتراض بازیکنان و کادر فنی را به دنبال داشت.


بیشتر بخوانید: مسی از پاری سن ژرمن جدا شد! + عکس


باشگاه پاری سن ژرمن تصمیم گرفت که با مسی به خاطر این سفر غیرضروری برخورد کند؛ تا جایی‌که محرومیت دو هفته‌ای را برای او در نظر گرفت. طبق اعلام رادیو مونت کارلو، مسی در این دو هفته محرومیت نه می‌تواند در تمرین حضور یابد و نه در بازی‌های تیم شرکت کند؛ تا جایی که حتی حقوق او هم پرداخت نخواهد شد تا این‌گونه جریمه شود.

مسی روز‌های خوبی را در پاریس سپری نمی‌کند و انتقاد‌ها از او بعد از حذف تیم از لیگ قهرمانان اروپا بسیار بالا گرفته است. با این شرایطی که مسی دارد بسیار بعید است که قراردادش با تیم پاریسی تمدید شود و از لیگ عربستان به عنوان یکی از مشتریان جدی او یاد می‌شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: لیونل مسی
نظرات شما
پیشخوان