تاریخ انتشار: ۲۰:۵۵ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲

پدر مسی توافق با الهلال را تکذیب کرد

پدر و مدیر برنامه‌های «لیونل مسی» به خبرها درباره انجام توافق برای حضور فرزندش در عربستان واکنش نشان داد.

پدر مسی توافق با الهلال را تکذیب کرد

رویداد۲۴ «خورخه مسی» پدر و مدیر برنامه‌های لیونل مسی، خبر خبرگزاری فرانسه مبنی بر انجام «توافق نهایی» برای حضور فرزندش در لیگ عربستان در فصل تابستان را رد کرد.

خبرگزاری فرانسه امروز (سه‌شنبه) و به نقل از یک منبع سعودی نوشته بود قرارداد حضور کاپیتان تیم ملی آرژانتین در یک تیم در لیگ عربستان نهایی شده است. گفته شده مسی قرار است در عربستان درآمد سالیانه ۴۰۰ میلیون یورو و حتی بیشتر را کسب کند.

پیشتر رسانه‌های عربی ادعا کرده بودند مسی با باشگاه الهلال برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده، اما حالا خورخه مسی می‌گوید تا پایان فصل هیچ چیز مشخص نیست.

مدیر برنامه‌های ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن در بیانیه‌ای نوشت: قطعاً هیچ چیز با هیچ باشگاهی برای فصل آینده توافق نشده است. ما در پایان فصل تصمیم خواهیم گرفت. هیچ چیز امضا و توافق نشده است. به صورت شفاهی هم توافقی انجام نشده است. تنها رسانه‌های اخبار جعلی هستند که از نام لئو سوءاستفاده می‌کنند.


بیشتر بخوانید: ادعای صفحه لیگ قهرمانان آسیا: مسی با الهلال قراردادی دو ساله امضا کرد


رسانه‌ها می‌گویند مذاکرات مسی و پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد به بن‌بست رسیده و برنده هفت توپ طلای جهان دوست دارد در فصل آینده پیراهن آبی‌واناری‌های بارسلونا را به تن کند.

بارسایی‌ها هم که با قوانین «بازی جوانمردانه مال» دست و پنجه نرم می‌کنند، باید حداقل ۱۰۰ میلیون یورو از دستمزد بازیکنان خود را کاهش دهند تا با ستاره آرژانتینی قرارداد امضا کنند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: لیونل مسی
نظرات شما
پیشخوان