تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

ثبت‌نام خودرو سد راه بازار دلار؟

اقتصادنیوز: برخی از تحلیلگران اقتصادی باور دارند با شروع شدن ثبت‌نام خودرو از امروز بعید است که نرخ دلار بتواند صعود آنچنانی داشته باشد مگر اینکه با وجود عمق کم بازار نوسانگیر‌ها سواستفاده کنند.

ثبت‌نام خودرو سد راه بازار دلار؟

رویداد۲۴ به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار تهران در معاملات نقدی روز گذشته بالای ۵۳ هزار تومان معامله شد و فاصله ۲۰۰ تومانی با کانال ۵۲ هزار تومان دارد. دلیل معامله‌گران برای مقاومت تهران بالای کانال ۵۲، قیمت درهم امارات و کمبود جنس در بازار بود.

فعالان بازار درمورد روند حرکتی در هرات معتقدند برای امروز حمایت اولیه ۵۲ هزار و ۸۰۰ تومان مهم است؛ از نظر آن‌ها در صورتی که بالاید این مرز حمایتی تثبیت بدهد توان رشد دارد؛ در این صورت ۵۳ هزار و ۲۰۰ تومان مقاومت اولیه و مرز ۵۴ هزار تومان مقاومت اصلی بازار است.

ثبت‌نام خودرو سد راه بازار دلار؟

برخی از تحلیلگران اقتصادی باور دارند با شروع شدن ثبت‌نام خودرو از امروز بعید است که نرخ دلار بتواند صعود آنچنانی داشته باشد مگر اینکه با وجود عمق کم بازار نوسانگیر‌ها سواستفاده کنند.

چه چیزی کفه ترازوی دلار را سنگین کرد؟

با این حال، دو اتفاق مهم همچنان کفه ترازوی بازیگران افزایشی را سنگین نگه داشته، نرخ درهم امارت و تلاش بازارساز برای جلوگیری از ریزش بازار سرمایه است. بر اساس نرخ درهم در بازار که ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان است، قیمت دلار بالای ۵۴ هزار تومان برآورد می‌شود. معامله‌گران معتقدند نرخ اسمی دلار تهران در بازار بیش از هزار تومان پایین‌تر از نرخ برآورد شده درهم است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت دلار
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
رایش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۱
0
1
ثبت نام نکنید
نظرات شما
نظرسنجی
پیش‌بینی شما از آینده قیمت دلار چیست؟
پیشخوان