تاریخ انتشار: ۱۷:۲۷ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

حضور بانوان والیبالیست ایران در آسیا بعد از ۵۰ سال

تیم ملی والیبال زنان ایران پس از ۵۰ سال راهی بازی‌های آسیایی خواهد شد تا نخستین حضور خود پس از انقلاب اسلامی را در این رقابت‌ها رقم بزند.

حضور بانوان والیبالیست ایران در آسیا بعد از ۵۰ سال

رویداد۲۴ نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی به میزبانی شهر هانگژو چین در بخش والیبال زنان از ۶ تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد.
بنا بر اعلام شورای المپیک آسیا، مرحله مقدماتی والیبال سالنی زنان در بازی‌های آسیایی هانگژو از روز پنج‌شنبه ۶ تا دوشنبه ۱۰ مهر ماه ادامه دارد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد.

روز سه‌شنبه ۱۱ مهر تیم‌ها استراحت دارند و روز‌های چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۲ و ۱۳ مهر ماه مرحله دوم برگزار خواهد شد. مرحله دوم به صورت گروهی برگزار می‌شود به این شکل که دو تیم اول گروه A و H، دو تیم اول B و G، دو تیم اول C و F، دو تیم اول D و E هر کدام در یک گروه به مصاف هم می‌روند. به این ترتیب در مرحله دوم مجموعا ۱۶ تیم با هم به رقابت می‌پردازند.


بیشتر بخوانید: رکورد عجیب در والیبال ایران


روز جمعه ۱۴ مهر ماه مرحله نیمه‌نهایی و روز بعد (شنبه ۱۵ مهر) دیدار‌های فینال و رده‌بندی برگزار خواهد شد تا برگزیدگان این دوره از مسابقات معرفی شوند. تیم ملی والیبال زنان ایران پس از ۵۰ سال راهی بازی‌های آسیایی خواهد شد تا نخستین حضور خود پس از انقلاب اسلامی را در این رقابت‌ها رقم بزند.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: والیبال ایران
نظرات شما
پیشخوان