تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

سردار رضایی: با کسانی که امنیت مردم را در سواحل نادیده بگیرند، برخورد می شود

بنا بر اعلام جانشین فرمانده کل انتظامی کشور روزانه ۶۰۰ نیروی پلیس وظیفه برقراری نظم و امنیت در سواحل مازندران را بر عهده دارند و با کسانی که امنیت و آرامش مردم در سواحل مازندران را نادیده بگیرند، برخورد می‌شود.

سردار رضایی: با کسانی که امنیت مردم را در سواحل نادیده بگیرند، برخورد می شود

رویداد ۲۴ به گزارش انتخاب: سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: کسانی که امنیت مردم در سواحل را نادیده می‌گیرند ابتدا توسط خود مردم بازخواست می‌شوند و همکاران دستگاه انتظامی هم علاوه بر تذکر در صورت ادامه هنجارشکنی طبق قانون با آن‌ها برخورد خواهند کرد.

«دریا نیمه طوفانی با امواج خروشان؛ اما آرامش در ساحل، خیال مردم را راحت از یک سفر مطمئن کرده این را خود مردم به سردار رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور می‌گویند که به مازندران آمده است. در ۴۷۰ کیلومتر از نوار ساحلی مازندران ۳۰ منطقه فعال طرح دریا وجود دارد که این مسافران بتوانند استفاده کنند.» 

سردار رضایی پای صحبت ناجیان غریق هم نشست ناجیانی که با جان و دل در ۹۱ تفرجگاه استان مشغولند تا مبادا کام مسافری از سفر به دریا و مازندان تلخ شود.

سردار رضایی گفت: کسانی که امنیت مردم در سواحل را نادیده می‌گیرند ابتدا توسط خود مردم بازخواست می‌شوند و همکاران دستگاه انتظامی هم علاوه بر تذکر در صورت ادامه هنجار شکنی طبق قانون با ان‌ها برخورد خواهند کرد.

او گفت: روزانه ۶۰۰ نیروی وظیفه برقراری نظم و امنیت در سواحل دریای مازندران را برعهده دارند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
1
ببند دیگه هر روز یه ارد جدید میاد
راِیش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
0
حقوق خوبی میگیری
غیر از حقوق کاریت
که
شمشیر از رو به مردم
خودت بستی.
دست برداریت از
آزاری و اذیت مردم خودتون
برو جلو ورود غیر قانونی
افغان ها رو بگیر..
نظرات شما