تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

رئیس صداوسیما: نتیجه انتخابات برای ما اهمیت ندارد

رئیس سازمان صدا و سیما تأکید کرد که نتیجه انتخابات پیش‌رو برای این سازمان اهمیت ندارد، بلکه رساندن مشارکت به بالاترین حد ممکن، وظیفه این رسانه است.

رئیس صداوسیما: نتیجه انتخابات برای ما اهمیت ندارد

رویداد۲۴ رئیس سازمان صداوسیما تأکید کرد که نتیجه انتخابات پیش‌رو برای این سازمان اهمیت ندارد، بلکه رساندن مشارکت به بالاترین حد ممکن، وظیفه این رسانه است.

به گزارش «انتخاب»، پیمان جبلی درباره انتخابات ۱۱ اسفند دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگویی تصویری با خبرگزاری صداوسیما تاکید کرده است: «هیچ کس نمی‌تواند با استناد به اینکه من به مقام معظم رهبری نزدیک هستم، بگوید نظر ایشان این است. نه، مقام معظم رهبری نظر خود را صریحا و علنا در مورد چهار راهبرد انتخابات گفتند.»

رئیس صداوسیما تصریح کرد: ستاد انتخابات این سازمان، چهار راهبرد رهبر انقلاب مبنی بر مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را الگو قرار می‌دهد و سازمان زیرمجموعه‌اش برای تحقق راهبرد‌های رقابت و مشارکت نقش مستقیم دارد.

جبلی خاطرنشان کرد: در همه دوره‌های انتخابات در صدا و سیما این بحث وجود داشته که آیا نتیجه انتخابات برای این رسانه اهمیت دارد تا مجلس همسو بیاید یا اینکه مشارکت مردم بالا باشد؟ مقام معظم رهبری روی بالاترین میزان مشارکت تأکید داشته‌اند و صرف اجرای قانون و با ورود افراد تأیید صلاحیت شده، انتخابات باید با بالاترین مشارکت برگزار شود.


بیشتر بخوانید: نهاد‌های کلیدی دنبال برگزاری انتخابات سالم و رقابتی نیستند/ حکومت فیلترینگ در حال تاخت‌وتاز است


رئیس سازمان صدا و سیما از مسئولان این سازمان خواست در برنامه‌هایشان، فضای رقابت گفتمانی را در مسائل اساسی کشور برای نامزد‌های انتخابات فراهم کنند و برای این هدف، از امکانات رسانه‌ای صدا و سیما در فضای مجازی هم استفاده شود.

پیمان جبلی یادآور شده است که «نمایندگان مجلس تا آخرین روز نمایندگی، حق استفاده از امکانات را در رسانه ملی دارند.»

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
راِیش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
0
17
انسان های بی هویت
و لواطگرا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
0
13
چقدر جمله خطرناکی است. اتفاقا نتیجه برای شما خیلی مهم است. هر برنامه ای هدف دار منتج به نتیجه است و دقیقا شما برنامه دارید و تلاش می کنید که به هدف مطلوب برسید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
1
12
برای ما هم. چون کاملا مشخصه بین گزینه خودتون و گزینه شما برگزار کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
0
17
راس میگه پخمه انتخابات و نظرمردم برای اینا اهمیت نداره
نظرات شما