تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

اعلام تصمیم نهایی دولت درباره قیمت بنزین

مدیر بازرگانی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: احتمالا تعطیلی برخی از جایگاه‌ها بخاطر تعویض شیفت یا بروز رسانی جایگاه است که تعطیلی در حد چند دقیقه است و به سرعت برطرف می‌شود.

اعلام تصمیم نهایی دولت درباره قیمت بنزین
رویداد۲۴ مدیر بازرگانی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در خصوص خبر‌هایی مبنی بر احتمال افزایش قیمت سوخت گفت: این موضوع هم تکذیب می‌شود و بخشنامه‌هایی که در این زمینه در فضای مجازی پخش شده، دروغ محض است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عرب عاملی درباره تعطیلی برخی از جایگاه‌های سوخت گفت: تمامی جایگاه‌های سوخت تهران فعال است و خبر‌هایی مبنی بر تعطیلی کذب است.

او گفت: احتمالا تعطیلی برخی از جایگاه‌ها بخاطر تعویض شیفت یا بروز رسانی جایگاه است که تعطیلی در حد چند دقیقه است و به سرعت برطرف می‌شود.

عرب عاملی گفت: عملیات توزیع سوخت در جایگاه‌ها مطابق معمول و به‌صورت ۲۴ ساعت شبانه‌روز انجام می‌شود و هیچ‌گونه برنامه تعطیلی در روز‌های آینده نخواهد داشت.

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از مردم تقاضا می‌کنیم بدون هیچ‌گونه نگرانی و در کمال آرامش و طبق روال معمول در طول مدت شبانه‌روز اقدام به سوختگیری کنند.

عرب عاملی در خصوص خبر‌هایی مبنی بر احتمال افزایش قیمت سوخت گفت: این موضوع هم تکذیب می‌شود و بخشنامه‌هایی که در این زمینه در فضای مجازی پخش شده، دروغ محض است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت بنزین
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
راِیش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
0
0
خودشون سر صدا گرانی
بنزین در میارن بعد خودشون
انگار میکنن.مبخوان بدون
عکس العمل مردم در
مورد گرانی بنزین بسنجن
در آخر شک نکنید بنزین
گران میکنند مردم اصلا
براشون مهم نیستن
نظرات شما