تاریخ انتشار: ۰۹:۴۹ - ۰۸ مهر ۱۴۰۲

ولورین استاد دفاع شخصی شد و مقابل ۲ گرگ ایستاد! +فیلم

گرگ‌ها شکارچیان ماهری هستند و با همکاری دو تای آن‌ها می‌توانند حیوانات بسیار بزرگتر از این را به زمین بیاورند. با این وجود، آن‌ها به طور کامل نمی‌توانند بر این ولورین غلبه کنند.

فیلم حیات وحش

رویداد۲۴ حسین فلاحی: ولورین ها پستانداران کوچک تا متوسطی هستند که در آمریکای شمالی و شمال اوراسیا یافت می شوند. جنگل های شمالی پر از درختان برگریز و مخروطیان است. در آمریکای شمالی، ولورین ها در آلاسکا و شمال کانادا یافت می شوند، اما می توانید آنها را در مناطق کوهستانی در امتداد سواحل اقیانوس آرام نیز مشاهده کنید. آنها حتی تا جنوب سیرا در کالیفرنیا دیده شده‌اند.

زیستگاه‌های معمولی جنگل‌های آلپ و تاندرا هستند، اما در علفزارهای باز و مناطق انتقال بوته‌های شمالی نیز یافت می‌شوند. آنها واقعاً دوست ندارند در نزدیکی انسان زندگی کنند، بنابراین در مناطق شهری یا حومه شهر یافت نمی شوند و مناطق آزاد و بدون مزاحمت را ترجیح می دهند. اینها حیوانات هوای گرم نیستند! آنها تقریباً منحصراً در آب و هوای سرد یافت می شوند.

ولورین چگونه رفتار می‌کند؟

آنچه در این کلیپ می بینیم برای یک ولورین معمولی است. آنها عموماً حیوانات انفرادی هستند. برف یا هوای سخت آنها را آزار نمی دهد. ولورین ها به وحشی بودن معروف هستند و حتی دیده شده اند که به خرس های سیاه حمله می کنند. این موجودات چشمگیر قادر به پایین آوردن طعمه هایی هستند که پنج برابر بزرگتر از آنهاست. اغلب، آنها نمی توانند آن را یکباره بخورند و بنابراین آن را در برف عمیق پنهان می کنند. آنها پنجه های بزرگی دارند که می توانند برای شکار طعمه و حمله به گرگ ها استفاده کنند! این بچه ها حیوانات بسیار قوی هستند و طبیعتی تهاجمی دارند. ولورین ها دیده شده اند که دسته کامل گرگ ها را برای تصاحب لاشه به چالش می‌کشند!

آنها شکارچیان طبیعی بسیار کمی دارند زیرا در دفاع از خود بسیار خوب هستند.  آنها در مقابل گرگ‌های جوان‌تر و کم‌تجربه‌تر و حتی گله‌ای از گرگ‌ها و شیرهای کوهستانی و خرس‌ها شکست ناپذیر هستند. در این کلیپ این ولورین دقیقاً می دانست که دارد چه می‌کند!

جنگ ولورین

از نظر تئوری، این پستاندار کوچک نباید برای دو گرگ خیلی چالش‌برانگیز باشد. گرگ ها شکارچیان ماهری هستند و با همکاری دو تای آنها می توانند حیوانات بسیار بزرگتر از این را به زمین بیاورند. با این وجود، آنها به طور کامل نمی‌توانند بر این ولورین غلبه کنند و در نهایت  حتی کمی احمقانه به نظر می رسند! در پایان کلیپ، گرگ‌ها کمی گیج و خجالت‌زده به نظر می‌رسند و به نظر می‌رسند که وانمود می‌کنند که از ابتدا این کار را نکرده‌اند! در این فیلم دفاع شجاعانه این ولورین شگفت انگیز را ببینید.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: حیات وحش ، فیلم دیدنی
نظرات شما
پیشخوان