تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲

ادعای جالب فرگوسن؛ مسی توانایی درخشش در هر تیمی را ندارد

الکس فرگوسن، سرمربی سابق تیم منچستریونایتد، می‌گوید لیونل مسی برخلاف کریستیانو رونالدو توانایی بازی و درخشش در هر تیمی را نداشت.

لیونل مسی

رویداد۲۴ به گزارش ورزش سه؛ الکس فرگوسن، سرمربی سابق تیم منچستریونایتد، می‌گوید لیونل مسی برخلاف کریستیانو رونالدو توانایی بازی و درخشش در هر تیمی را نداشت.

بحث درباره اینکه بین مسی و رونالدو کدام‌یک بازیکنی بهتری است و کدام‌یک بهترین تاریخ است تمامی ندارد. انتخاب بین این دو بازیکن یکی از پرتکرارترین سوال‌هایی است که کارشناسان فوتبال به آن پاسخ می‌دهند. به عنوان مثال، ستاره‌های سابق بارسلونا، گری لینه‌کر و رونالدینیو، به شدت طرفدار مسی هستند. فرانک لمپارد، هافبک و سرمربی سابق چلسی، که ارتباطی با هیچ‌یک از بازیکنان ندارد، در ابتدا از طرفداران مسی بود، اما در سال ۲۰۲۱ به "اورلپ" گفت: "من وقتی نتایج و اعداد واقعی رونالدو و گلزنی در فینال‌های بزرگ و نیمه نهایی را می‌بینم، فکر می‌کنم شاید بتوانم به او امتیاز بدهم. "

سر الکس فرگوسن هم آشکارا پیوند قوی با رونالدو دارد، زیرا او بدون شک بهترین بازیکنی بود که زیر نظر این سرمربی نابغه اسکاتلندی بازی کرد. او پاسخی جال به این سوال داد: "وقتی می‌گویند بهترین بازیکن جهان کیست و بسیاری از مردم به درستی می‌گویند مسی، شما نمی‌توانید این نظر را رد کنید. اما من مطمئن نیستم که مسی بتواند این کار را انجام دهد که در هر تیمی حتی میل ویل و کوینگزپارک رنجرز بازی کند و هت‌تریک کند و گل بزند. رونالدو با هر دو پا بازی می‌کند، او سریع است، در هوا عالی و شجاع است. البته که مسی هم شجاع است، اما من فکر می‌کنم مسی بازیکن بارسلوناست نه تیمی دیگر. "

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فرگوسن ، لیونل مسی
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان