تاریخ انتشار: ۰۹:۵۹ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۴ نظر

اسماعیل کوثری: حق خودمان می‌دانیم که در جای مناسب ضربه‌ای بر پیکره اسرائیل زده شود

اسماعیل کوثری گفت: می‌گویند اسرائیل به دنبال درگیری مستقیم با ایران است. قطعا و یقینا آنقدر عوامل در جبهه مقاومت هستند که این کار را حتما انجام خواهند داد، اگر لازم هم باشد خود ما این کار را می‌کنیم.

اسماعیل کوثری: حق خودمان می‌دانیم که در جای مناسب ضربه‌ای بر پیکره اسرائیل زده شود
رویداد۲۴ اسماعیل کوثری نمایند تهران، درباره حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه گفت: رژیم اشغالگر قدس طبق کنوانسیون ۱۹۶۱ سازمان ملل یک تخلف بَین انجام داده که تجاوز به یک سرزمین است، زیرا زدن کنسولگری و سفارتخانه مانند تجاوز به یک سرزمین است.

به گزارش ایلنا، بخش‌هایی از گفت و گوی کوثری را در ادامه می‌خوانید:

لذا باید در اسرع وقت اعضای اصلی سازمان ملل نشستی داشته باشند و برای این موضوع تصمیم بگیرند، یک برخورد شدید با اقدام‌کنندگان این جنایت که رژیم اشغالگر قدس و در رأس آن نتانیاهو است داشته باشد که البته این دستور بدون هماهنگی با آمریکا نمی‌تواند باشد.

اگر هم دستوری باشد این‌ها برای صدور دستورات از اختیاراتی که دارند سؤاستفاده و قطعا وتو می‌کنند. اما این باید در تاریخ بماند و برای آزادی‌خواهان جهان و کشور‌های مستقل ثابت شود این‌ها چه جنایت‌هایی این روز‌ها در غزه و فلسطین انجام می‌دهند و طبق همان چیزی که خودشان مصوب کردند و قانون نوشتند خودشان تخلفات مشهودی می‌کنند و در نهایت باید برای این رژیم اشغالگر قدس تصمیم قاطعی گرفته شود.

ما قطعا این را حق خودمان می‌دانیم که در جای مناسب ضربه‌ای بر پیکره این رژیم اشغالگر زده شود حتما در زمان مناسب این کار را انجام خواهیم داد و بدانند این چنین نیست که بیایند دست به هرکاری بزنند و هر کاری دلشان خواست انجام دهند و ما ساکت بنشینم و نگاه‌شان کنیم که هر غلطی بکنند و پاسخگو نباشیم. ما قطعا این کار را با تصمیماتی که مسئولین خواهند گرفت، انجام خواهیم داد.


بیشتر بخوانید: واکنش نماینده ایران از حمله اسرائیل به کنسولگری کشورمان در دمشق در شورای امنیت سازمان ملل


درخصوص این‌که گفته می‌شود این کار‌های رژیم صهیونیستی برای این است که پای ایران را به یک درگیری مستقیم و جنگ بکشاند، قطعا و یقینا آنقدر عوامل در جبهه مقاومت هستند که این کار را حتما انجام خواهند داد، اگر لازم هم باشد خود ما این کار را می‌کنیم.

حتی آمریکایی‌ها آتش بس اولیه را وتو کردند، اما در دومی ممتنع دادند یعنی به آن قانونی که حتی آنجا تصویب شد این‌ها عمل نمی‌کنند به خاطر این که عواملی در خود آمریکا به هیچ وجه نمی‌گذارند این کار انجام شود از آن طرف هم کمک می‌کنند با موشک‌های ۲ پوندی و ۹۰۰ کیلومتری این جنایت‌ها را انجام دهند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
0
0
لطفا فقط از خشت و آجر آثار باستانی ایران انتقام نگیرید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
0
0
باشه داش اسمال! فقط بپا شست پات تو چشمت نره!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
0
0
قدیما میگفتند آرزو بر جوانان عیب نیست . بعد از 57 میگن : آرزو بر پیران ! عیب نیست .
باشه . محکم این حق رو نگه دارید !!!!!!
مهدی
|
United States of America
|
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
0
0
تهدید نکنی سنگین تری. آبروی ریخته رو با تهدید نمیشود خرید.
نظرات شما
پیشخوان