تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷
باشگاه کاشیما تور ویژه ای را برای بازی برگشت با پرسپولیس برای هومادارانش ترتیب داده است.
تور ویژه کاشیما برای هواداران به مقصد تهران/ تماشای بازی پرسپولیس به صرف تجریش گردی با روسری و لباس بلند +عکس
رویداد۲۴ پس از اینکه بازی رفت دو تیم کاشیما آنتلرز و پرسپولیس انجام شد دو تیم باید یک هفته بعد در ورزشگاه آزادی دیدار برگشت را برگزار کنند تا تیم قهرمان مشخص شود و جام قهرمانی اهدا شود.

در همین رابطه باشگاه کاشیما از هواداران علاقمند خود خواسته تا در صورت علاقه در تور ویژه بازی برگشت شرکت داشته باشند و راهی تهران شوند تا تقریبا یک تور سه روزه را پشت سر بگذارند و از تیم خود هم در تهران حمایت کنند و بازی را در ورزشگاه‌آزادی از نزدیک ببینند.

تور ویژه کاشیما برای هواداران به مقصد تهران/ تماشای بازی پرسپولیس به صرف تجریش گردی با روسری و لباس بلند +عکس
اما این تور نکات قابل توجه و جالبی را در دل خود جای داده که در ادامه بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

آغاز تور از روز پنجشنبه ۸ نوامبر است. ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه مسافرین باید در فرودگاه هاندا حاضر شوند. ساعت ۳۰ دقیقه بامداد جمعه پرواز به سمت دوبی خواهد بود. ساعت ۷:۳۰ دقیقه پرواز در فرودگاه دوبی خواهد نشست. ساعت ۱۵ پرواز از دوبی به سمت تهران خواهد بود و ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه به تهران می‌رسند. مسافرین با ماشین اختصاصی به هتل ترانسفر می‌شوند. در ادامه شام ایرانی به همراه استفاده از شب‌های تهران مهیای مسافرین ژاپنی خواهد بود.

روز شنبه با صرف صبحانه در هتل آغاز می‌شود. سپس همراهان این تور ژاپنی تا بعد از ناهار آزاد هستند و می‌توانند در اختیار باشند. اما آن‌ها می‌بایست ظهر در هتل حضور داشته باشند تا با اتوبوس به سمت ورزشگاه‌آزادی بروند و بازی را از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت تهران مشاهده کنند. بعد از مسابقه آن‌ها باید به هتل برگردند و شب را در هتل بگذرانند؛ و حالا روز یکشنبه. بازهم صبحانه در هتل خواهد بود. بعد ژاپنی‌ها به همراه تورلیدر به تهران گردی می‌پردازند. بازدید از کاخ سعدآباد و بازار تجریش از مهمترین برنامه‌ها خواهد بود. این هواداران ژاپنی می‌توانند از غذای سنتی ایرانی برای ناهار استفاده کنند و لذت ببرند. شام هم صرف می‌شود و سپس همگی راهی فرودگاه می‌شوند.

روز دوشنبه با پرواز ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد از تهران به دوبی آغاز می‌شود. ساعت ۴:۰۵ دقیقه پرواز از دوبی به سمت هاندای ژاپن است و آن‌ها ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه در فرودگاه خواهند بود و تورشان به اتمام می‌رسد.

در ادامه نکات لازم جهت اخذ ویزا به علاقمندان گفته شده و نکات ضروری هم یادآوری شده است. نکاتی شامل اینکه خانم‌ها باید روسری داشته باشند و آستین‌های لباسشان بلند باشد و جوراب استفاده کنند و آقایان هم از شلوارک یا شورت ورزشی استفاده نکنند و لباس آستین بلند داشته باشند. آؤردن الکل و مجله ممنوع است و اصلا همراه خود و با چمدان نیاورند.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: