تاریخ انتشار: ۱۸:۳۲ - ۱۳ دی ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
هشدار پمپئو به ایران:
مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در تازه‌ترین ادعای خود تهدید کرد چنانچه ایران طی ماه‌های آینده به برنامه موشکی خود ادامه دهد با پیامد‌های اقتصادی و سیاسی سنگینی مواجه خواهد شد. وی گفت: آمریکا کنار نمی‌ایستد تا نظاره گر این باشد که سیاست‌های مخرب ایران امنیت و ثبات بین المللی را به نابودی می‌کشد.
 رویداد۲۴ وزیر خارجه آمریکا مدعی شد چنانچه ایران از پیگیری برنامه موشکی خود دست نکشد، با پیامد‌های اقتصادی و سیاسی سنگینی مواجه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا امروز پنجشنبه در تازه‌ترین ادعای خود تهدید کرد چنانچه ایران طی ماه‌های آینده به برنامه موشکی خود ادامه دهد با پیامد‌های اقتصادی و سیاسی سنگینی مواجه خواهد شد.

وی در این باره مدعی شد: آمریکا کنار نمی‌ایستد تا نظاره گر این باشد که سیاست‌های مخرب ایران امنیت و ثبات بین المللی را به نابودی می‌کشد.

پمپئو ادعا کرد: به ایران توصیه می‌کنیم از اقدام تحریک آمیز پرتاب موشک پرهیز و همه فعالیت‌های مربوط به موشک‌های بالستیک را متوقف کند تا مانع از تشدید تحریم‌ها و انزوای دیپلماتیک خود شود.

گفتنی است پمپئو در ماه میلادی دسامبر مدعی شد که در سال ۲۰۱۹، شورای امنیت را به اعمال محدودیت‌های موشکی علیه ایران ترغیب خواهد کرد.

وی ادعای جدید خود را در واکنش به احتمال پرتاب سه ماهواره فضایی جدید ایران مطرح کرده و با این ادعا که فناوری ساخت ماهواره‌بر مشابه فناوری ساخت موشک‌های قاره‌پیما است، می‌گوید پرتاب ماهواره به فضا در تقابل با قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل است.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
0
0
از تمام ایرانیان مقیم امریکا میخواهم ارزهای خودشونو از امریکا خارج کنند و وارد ایران کنند و به منافع امریکا ضربه بزنند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: